Browsing Tag

papaz büyüsü yorumları 2020

En İyi Medyumlar

Papaz Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır?

Gerçek bir medyum hoca enerjiler üzerinde tam bir kontrol sağlamak zorundadır. Bu sayede farklı büyü türleri kullanılarak istenen sonuçlar elde edilebilir. Örnek vermek gerekirse, papaz büyüsü yapan bir medyum hoca bu enerjinin nasıl etkiler doğurduğu konusunda mutlaka bilinçli olmalı ve yaptığı çalışmaları buna göre gerçekleştirmelidir. Gerçek bir medyum hoca aldığı eğitimler neticesinde tüm hayatını buna uygun şekillendirir ve istediği sonucu almak için devamlı olarak enerjiler konusunda kendini geliştirir.

Papaz büyüsü oldukça esnek bir çalışma olduğu için farklı amaçlarla kullanılabilir. Örnek vermek gerekirse bu çalışma ayrılık için rahatlıkla kullanılabilmektedir. Yine aynı şekilde, ayrılığın tam tersi olan sevgi hali için de bu büyü uygulamasına başvurmak oldukça yaygın bir durumdur. İyi enerji kontrolüne sahip olan medyum hocalar her şey için papaz büyüsüne başvurabilir.

papaz büyüsü
papaz büyüsü

Papaz büyüsünü ayırma için kullanan hoca iki kişi arasında var olan bağları tespit ederek işe başlar. Bu bağlar kimi zaman zayıf kimi zaman oldukça güçlü olabilir. Güçlü olması halinde yapılan papaz büyüsünün etki etmesi daha fazla zaman alır. Yine aynı şekilde medyum hocanın uygulaması gereken çalışma daha yoğun olur. Medyum hocanın nefes gücü de bu aşamada etkilidir. Güçlü bir medyum hoca bağ ne durumda olsun istediğiniz etkiyi tam olarak alacağınız bir çalışma yapacaktır.

Papaz büyüsü yapmak için antik dönemlerden bu yana süregelen geleneksel bilgilere başvurulur. Medyum hocalar bu bilgileri kullanarak gereken uygulamaları yapar. Bilgiler el verme yöntemi ile elde edildiği için sıradan insanlar tarafından kullanılması mümkün değildir. Yine aynı şekilde gerçek medyum hocalar dışında bu büyü yöntemini kullanabilecek hiç kimse yoktur. Papaz büyüsü yaptırmak için işinin ehli bir hocayla çalışmanız oldukça elzemdir.

Sitemize gelen medyum hoca yorum ve şikayetleri tek bir başlık altında toplanmaktadır. Gelen medyum yorumlarını okumak ve siz de yorum yapmak istiyorsanız buraya tıklamanız yeterlidir.

5 Yorum

 • Reply Ali gürsesin papaz büyüsü at

  Bir komşumuz ailemizi yıkmaya niyetliydi resmen. Kocam daha önceden evlenmiş boşanmış iki çocuğuyla birlikte yaşıyor. Ben sonradan geldim eve ama çocuklar beni kendi anneleri gibi sever ben de kendi evladım gibi görürüm. Her şey güzel giderken bu komşumuzla tartışmalar yaşamaya başladım. Bana kötü kötü sözler etti, o sana niye bakıyor zaten gibi laflar etti. Öncesinde de gönlü varmış benimkinde onu da sonradan öğrendim. Bir baktım her gün eve hediyeler falan geliyor, eşimle görüşüyor, konuşuyor. Çocukları bana karşı dolduruyor, evde huzur muzur kalmadı anlayacağınız.
  Anneme durumu açtım ali hoca diye biri var diye tavsiye etti. O da bir arkadaşından biliyormuş. Hiç vakit kaybetmeden aradım ali gürses hocayı durumu anlattım. En güçlü çalışmayı istedim papaz büyüsü ücreti biraz yüksek ama konum çok önemli ve acildi 1 hafta gibi bir sürede çalışmayı gönderdi talimatı iletti ali hoca ve 10. günde sonuç aldım. Ben bir şeyler olacak yavaş yavaş değişecek diye beklerken aniden komşunun eşime olan ilgisi kesildi ne bir tek kelime ne bir selam sabah hiçbişey yok bizi apartmana girerken görünce bile kaçıyor uzaklaşıyor konuşmamak için. Allah çok büyük işte böyle yuva yıkmaya niyetlenene olması gereken cezasını veriyor. Bu tür sıkıntıdan muzdarip arkadaşlar mutlaka bilgi alsın derim 05355906275 ali beyin nosu medyumalibey@gmail.com epostası

 • Reply Orhan at

  Çalıştığım yerde ilerlemek için yaptırdığım uygulamadan bahsetmek istiyorum. Hakkım hep yendiği için terfi alamıyordum. Medyum ali gürses hocaya bu vesileyle ulaştım. İnternette araştırmadığım yer kalmadı didik didik ettim tek kötü bir şey okumadım hakkında senelerdir de aynı numarayı kullanması güven verdi 0535 590 62 75 numarası iletişim kurdum başladık aynı gün ve bir hafta gibi bir sürede bir işlem yapıp gönderdi. Gönderdiği çalışmanın detaylarını anlatıp nasıl kullanacağımı söyledi. Bu sırada terfi için yeni pozisyon açıldı ama yine torpilliler hak ettiğim yere girmek için başvurdu. Ben de başvurdum ama yine olmadı. Ben işlem tutmadı diye düşünürken başka bir firmadan aynı pozisyondan daha iyisi için bana iş teklifi geldi. Hem çalışma saatleri daha iyi hem prestiji hem maaşı daha iyi derken orada başladım. Hayal gibi bir olay gerçekten. Bu tür konularda ihtiyacı olan varsa düşünmeden ali hocayla görüşsün.

 • Reply Serdar at

  Papaz büyüsü ile ilgili daha önce çok mağduriyet yaşamış biriyim. Benim kadar medyum tanıyan kimse yoktur emin olun. Altı farklı medyumla çalıştım, altıncıda artık birinden etkili büyü alabildim. Medyum hocaları resmen hatim ettim bu süreçte, hepsinin adını sanını ezberledim bir büyü yaptıracağım diye.
  Diğer yaptırdığım çalışmaları düşününce Ali Gürses hocaya iyi ki denk gelmişim diyorum çünkü artık ne bu işlere ne medyumlara güvenim kalmıştı. Pes edecektim ama içimden bir ses bir defa daha dene dedi. İçimdeki sese güvendim, hiç araştırma bile yapmadan sadece içimdeki sesi dinleyip Ali hoca ile çalıştım.
  Papaz büyüsünde uzman olduğu zaten işinin arkasında olmasında belli. Diğer çalıştıklarım kargoya verildi, hadi bana eyvallah diyor çekip gidiyordu. Ali hoca arayıp ulaştı mı, etkisini aldın mı diye sorup arkasını kovaladı. İşine güvenmeyen insanların böyle yapması mümkün değil. Zaten bu açıdan baktığınızda adamın sorunu çözmek için çaba gösterdiğini de görebiliyorsunuz, diğerleri parama bakarım diyor, Ali hoca sorunu çözeyim diye uğraşıyor.
  Telefonda bana dediği üzerine yorum yapmak gerekirse, papaz büyüsünün bir günde de tutabileceğini 21 günde de tutabileceğini söyledi. Etkisini sorduğumda doğru yapılırsa kesin tutar dedi. Ben de doğru olması için elimden gelen her şeyi yaptım, dediklerini eksiksiz yerine getirdim, kafama takılan her şeyi sordum, cevapladı. Ali hocanın rehberliğinde işlemi tamamladım, 10 gün sürdü sürmedi, etkisini görmüş oldum. Çevremde medyum arayışında olan herkese artık gözü kapalı önerebileceğim biri var. Kendisine ne kadar teşekkür etsem az, benim bu işlere olan inancımı tekrar yerine getirdiği için ayrıca memnunum.

 • Reply GÖKDENİZ at

  ALLAH ALİ GÜRSES HOCADAN RAZI OLSUN ÜÇ SENEDİR SEVGİLİ OLDUĞUM EVLİLİK DENİLİNCE UZAKLAŞAN KAÇAN ADAMA YAPTIĞI İŞLEM SAYESİNDE EVLİLİK İÇİN GÜN ALDIK ANİDEN HUYU SUYU DEĞİŞTİ KENDİSİ EVLENMEK İSTEDİ TEKLİF ETTİ ALLAH BİN KERE RAZI OLSUN ÇOK MUTLUYUM ŞU AN TARİF BİLE EDEMİYORUM

 • Reply Gökay at

  Birine güvenmeden önce mutlaka detaylı araştırma yapmanızı tavsiye ederim. Medyum Ferhat isimli bir dolandırıcıyı araştırmadan çalışmayı kabul ettiğim için büyük pişmanlık duyuyorum.
  Telefonda çok uzun süre konuştuk ve bana ilgili yaklaştı. Ben de bu yüzden iyi bir medyum olduğuna güvenerek çalışma yaptırmaya karar verdim ancak boş yere güvendiğimi sonradan anladım.

  Parayı alana kadar ilgisi ve alakası çok yüksekti, sanki ailemden biriymiş gibi davranıyordu ama parayı aldıktan sonra beni resmen başından savdı ve asistanlarıyla muhatap etmeye başladı. Asistanları da zaten sürekli bahaneler bulup beni oyaladı, kargoya vermeleri bile iki ay sürdü inanın. Kargo da ne hikmetse sözüm ona kayboldu.
  Başta araştırma yapmış olsaydım bu tuzağa düşmeyecektim. Kendisi ile ilgili çok farklı şeyler yazılmış. Çok kişiyi bu şekilde mağdur ettiğine dair mesajlar var. Herkes şikayetçi. Ben başta bu araştırmayı yapmadığım için pişman oldum, eğer görseydim telefonuna bakmadan geçerdim. Umarım bu mesajım birilerinin gözüne çarpar da dolandırıcıya para kaptırmadan önce kurtulur.

 • Leave a Reply