Browsing Tag

medyum ali gürses papaz büyüsü

En İyi Medyumlar

Papaz Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır?

Gerçek bir medyum hoca enerjiler üzerinde tam bir kontrol sağlamak zorundadır. Bu sayede farklı büyü türleri kullanılarak istenen sonuçlar elde edilebilir. Örnek vermek gerekirse, papaz büyüsü yapan bir medyum hoca bu enerjinin nasıl etkiler doğurduğu konusunda mutlaka bilinçli olmalı ve yaptığı çalışmaları buna göre gerçekleştirmelidir. Gerçek bir medyum hoca aldığı eğitimler neticesinde tüm hayatını buna uygun şekillendirir ve istediği sonucu almak için devamlı olarak enerjiler konusunda kendini geliştirir.

Papaz büyüsü oldukça esnek bir çalışma olduğu için farklı amaçlarla kullanılabilir. Örnek vermek gerekirse bu çalışma ayrılık için rahatlıkla kullanılabilmektedir. Yine aynı şekilde, ayrılığın tam tersi olan sevgi hali için de bu büyü uygulamasına başvurmak oldukça yaygın bir durumdur. İyi enerji kontrolüne sahip olan medyum hocalar her şey için papaz büyüsüne başvurabilir.

papaz büyüsü
papaz büyüsü

Papaz büyüsünü ayırma için kullanan hoca iki kişi arasında var olan bağları tespit ederek işe başlar. Bu bağlar kimi zaman zayıf kimi zaman oldukça güçlü olabilir. Güçlü olması halinde yapılan papaz büyüsünün etki etmesi daha fazla zaman alır. Yine aynı şekilde medyum hocanın uygulaması gereken çalışma daha yoğun olur. Medyum hocanın nefes gücü de bu aşamada etkilidir. Güçlü bir medyum hoca bağ ne durumda olsun istediğiniz etkiyi tam olarak alacağınız bir çalışma yapacaktır.

Papaz büyüsü yapmak için antik dönemlerden bu yana süregelen geleneksel bilgilere başvurulur. Medyum hocalar bu bilgileri kullanarak gereken uygulamaları yapar. Bilgiler el verme yöntemi ile elde edildiği için sıradan insanlar tarafından kullanılması mümkün değildir. Yine aynı şekilde gerçek medyum hocalar dışında bu büyü yöntemini kullanabilecek hiç kimse yoktur. Papaz büyüsü yaptırmak için işinin ehli bir hocayla çalışmanız oldukça elzemdir.

Sitemize gelen medyum hoca yorum ve şikayetleri tek bir başlık altında toplanmaktadır. Gelen medyum yorumlarını okumak ve siz de yorum yapmak istiyorsanız buraya tıklamanız yeterlidir.

1 Yorum

  • Reply Gökay at

    Birine güvenmeden önce mutlaka detaylı araştırma yapmanızı tavsiye ederim. Medyum Ferhat isimli bir dolandırıcıyı araştırmadan çalışmayı kabul ettiğim için büyük pişmanlık duyuyorum.
    Telefonda çok uzun süre konuştuk ve bana ilgili yaklaştı. Ben de bu yüzden iyi bir medyum olduğuna güvenerek çalışma yaptırmaya karar verdim ancak boş yere güvendiğimi sonradan anladım.

    Parayı alana kadar ilgisi ve alakası çok yüksekti, sanki ailemden biriymiş gibi davranıyordu ama parayı aldıktan sonra beni resmen başından savdı ve asistanlarıyla muhatap etmeye başladı. Asistanları da zaten sürekli bahaneler bulup beni oyaladı, kargoya vermeleri bile iki ay sürdü inanın. Kargo da ne hikmetse sözüm ona kayboldu.
    Başta araştırma yapmış olsaydım bu tuzağa düşmeyecektim. Kendisi ile ilgili çok farklı şeyler yazılmış. Çok kişiyi bu şekilde mağdur ettiğine dair mesajlar var. Herkes şikayetçi. Ben başta bu araştırmayı yapmadığım için pişman oldum, eğer görseydim telefonuna bakmadan geçerdim. Umarım bu mesajım birilerinin gözüne çarpar da dolandırıcıya para kaptırmadan önce kurtulur.

  • Leave a Reply