En İyi Medyumlar

Aşk Büyüsü Nedir?

Aşk büyüsü yapabilmek için pek çok yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemler, kimi zaman kişilere ait eşyalarla, kimi zaman ise, yalnızca medyum hocanın nefes gücü ile alakalıdır. Medyum hoca ne kadar güçlüyse, büyünün yönteminden bağımsız olarak, aşk büyüsünün etkisi de o derece yoğun ve hızlı olacaktır. Ancak, doğru yöntemin belirlenmesi de sonuç için fazlasıyla önemlidir.

Eski dönemlerden kalma bazı aşk büyülerinde, kişilere ait fotoğrafların kullanıldığına rastlanmaktadır. Bu yöntemle yapılan büyülerde, iki kişinin fotoğrafı bir araya getirilerek, medyum hocanın üzerinde çalışması sağlanır. Bu çalışma esnasında, kişiler arasında manevi ve güçlü bir aşk bağı yaratılır ve bu bağın güçlenmesi için ayrıca dualar okunur.

Fotoğrafla yapılan aşk büyüleri, özellikle doğu ekolünde çok yaygın görülmektedir. Bu yöntem dışında, kişilerin fotoğrafları haricinde, onlara ait ve sürekli üstlerinde taşıdıkları bazı eşyalar da talep edilebilir. Çalışmayı gerçekleştirecek olan medyum hocanın tercihine bağlı olarak şekillenecek bu çalışmalarda, hocalar her zaman için en iyi sonuncun alınacağı yöntemi uygulayacaktır.

Fotoğraf ile yapılan aşk büyüsü, kimi durumda malzemesiz olanlara kıyasla daha başarılı olsa da, bazı durumlarda etkisiz bile kalabilir. Bunun nasıl ve ne durumda kullanılacağı tamamen medyum hocanın deneyimi ile alakalıdır. Deneyimli ve bilgili bir medyum hoca, en doğru seçimi yapacak ve belirlediği yöntem ile aşk büyüsünden en iyi ve hayırlı etkinin alınmasını sağlayacaktır.

aşk büyüsü
aşk büyüsü

Bir büyü yapılırken, bu büyünün ne kadar sürede etki edeceğini belirleyen en önemli faktör medyum hocadır. Özellikle aşk büyüsü gibi hassas çalışmalar yapılırken, bu çalışmalarda uygulanacak olan tekniklerin doğru belirlenmesi medyum hocanın sorumluluğudur. Kullanılacak yöntemde malzeme olup olmayacağı, hangi duaların okunacağı ve daha pek çok konu, medyum hocanın doğru şekilde belirlemesi halinde büyüyü etkili ve hızlı kılacaktır.

Medyum hoca, aşk büyüsü yaparken doğru yöntemleri belirleyip, en doğru teknik ile büyüye başlamış olsa bile, işin içerisinde çok daha önemli bir faktör de yer alacaktır. Bu, medyum hocanın nefes gücüdür. Hangi yöntemi uyguluyor olursa olsun, aşk büyüsü yapılırken medyum hocanın yeterli nefes gücüne sahip olması, büyünün sağlıklı gelişmesi için elzemdir. Eğer medyum hoca yeterli bir nefese sahip değilse, büyünün tutma ihtimali azalacaktır.

Aşk büyüsü, diğer büyülere kıyasla daha fazla tecrübe ve nefes gücü ister. Medyum hocaların bu işi doğru yapabilmesi tamamen doğuştan gelen yeteneklerinin etkisi altındadır. Tüm bunlar doğru şekilde bilgi ile birleştirilirse, medyum hoca iyi bir aşk büyüsü yapabilir. Aksi durumlarda büyünün tutmadığı veya etkisinin az olduğu gözlemlenecektir.

Aşk büyüsü yaptırmak isteyen bir kişi, çalışacağı medyum hocayı mutlaka iyi araştırmak ve yeteri kadar tecrübeli biriyle çalışmak zorundadır. Kişi, bunu yapması halinde, herhangi bir konuda veya ne kadar sürede etki edeceği hakkında endişelenmesine gerek kalmaz, medyum hoca gerektiği gibi çalışmayı başarıyla tamamlar.

Sitemize gelen medyum hoca yorum ve şikayetleri tek bir başlık altında toplanmaktadır. Gelen medyum yorumlarını okumak ve siz de yorum yapmak istiyorsanız buraya tıklamanız yeterlidir.

2 Yorum

  • Reply Yelda at

    Bazınız belki beni yargılar ama benim durumum çok farklı o yüzden benim yerime kendinizi koymadan yargılamamanızı öneririm. Ben ayırma amacıyla papaz büyüsü yaptırdım medyum ali hoca ya ama büyüyü kendime ve kocama yaptırdım. Aile baskısı zoruyla evlendik, evde huzurum hiç yok. Çok baskıcı biri, boşanmanın lafını bile açtırmıyordu. Çaresiz kaldığım için bu yola başvurdum, uzaklaşayım da yaşamım daha huzurlu olsun diye düşündüm. Bir haftada çalışma geldi, hızlı tutması için ne gerekiyorsa yapalım demiştim ali hocaya, bana 1-21 gün arasında tutar zaten papaz büyüsü, en hızlı çalışmalardan biridir dedi. Bendeki etkinin tam gününü net hatırlamıyorum ama 7-10 gün arasında sonuç almıştım. Şu an çok şükür bana işkence gibi gelen o evden kurtuldum ailemin yanındayım huzurluyum mutluyum. Böyle olacaksa hiç olmasın evlilik ömür boyu tek kalayım çok daha iyidir diye düşünüyorum. Yaşamayan bilemez bunu yaşayan da bana hak verir mutlaka. Benzer derdi olanlar kendisinden bilgi alsın derim medyumali.com web sayfası 05355906275 telefonu…

  • Reply SUAT at

    HER GECE KABUS GÖRDÜĞÜM İÇİN MEDYUM LEYLA İSİMLİ KİŞİYE VEFK YAPTIRDIM, 5000 LİRA PARA İSTEDİ BENDEN, VEFKİMİ GÖNDERMİYOR İNATLA! SÜREKLİ EK PARA İSTİYOR BEN DE EK PARA GÖNDERMEYECEĞİMİ ÇÜNKÜ BAŞTA ANLAŞTIĞIMIZI SÖYLÜYORUM KABUL ETMİYOR YA 2000 DAHA YOLLARSIN YADA VEFKİNİ YOLLAMAM DİYOR PARAMI GERİ VER DİYORUM ONU DA KABUL ETMİYOR KABUSLARIMDAN KURTULUCAM DERKEN BU KADIN BENİM İÇİN KABUS OLDU RESMEN ALLAH KAHRETSİN DOLANDIRICIYI

  • Leave a Reply