En İyi Medyumlar

Medyum Ali Gürses Yorumları

Bir medyum hocayı doğru şekilde seçmek yaptıracağınız çalışma ne olursa olsun çok önemlidir. Gerçek bir medyum hoca kendini her şekilde belli edeceği için sadece birazcık araştırma ile doğru medyumu bulmak kolay. Her ne kadar internette çok sayıda dolandırıcı medyum bulunuyor olsa da gerçek medyum hocalar hakkında yapmanız gereken araştırmanın ne olduğunu bilirseniz bu işi kolayca yapabilirsiniz.

Hazırladığımız bu sitede başta Medyum Ali Gürses olmak üzere tüm hocaların güvenilir olup olmadığı hakkında yorumları okuyabilirsiniz. Daha önceden Medyum Ali Gürses gibi hocalarla çalışmış olan kişiler tarafından yapılan bu yorumlar sizlere rehberlik edecektir.

Medyum Ali Gürses ile çalışanların yaptırdıkları çalışmalar ile ilgili yaptıkları yorumlar gerçek medyum hocalar ile alakalı araştırma yapan insanları yönlendiren en önemli rehber olacaktır. Bir medyumun daha önce hangi çalışmayı yapmış olduğunu öğrenip, insanlara nasıl yaklaştığı, çalışma konusundaki bilgisi ile ilgili fikir edindikten sonra çalışacağınız medyum hoca hakkında daha net fikir edinebilirsiniz.

Her çalışma kendine özel olduğu için mutlaka çalışılacak olan medyumun o çalışma ile ilgili aldığı yorumlar okunmalıdır. Örneğin, Medyum Ali Gürses nasıl gibi bir soru sormak yerine, eğer yaptıracağınız büyü uygulaması papaz büyüsü ise Medyum Ali Gürses papaz büyüsünde nasıl sorusu sorulmalıdır. Bu sayede yapılacak olan çalışma ile ilgili hocanın tecrübesi çok daha net ortaya çıkacaktır ve böylece sorunuza daha doğru bir cevap bulabilirsiniz.

Papaz büyüsü diğer büyülere kıyasla çok daha zor yapılan bir büyüdür. Bu nedenle özellikle bu çalışma için doğru medyumu belirlemek çok önemlidir. İster Medyum Ali Gürses olsun ister başka bir medyum, çalışacağınız medyumun papaz büyüsünü kesin olarak yapabileceğinize emin olmanız, medyum hocanın nefes gücü ve bilgisini kesin olarak anlamanız gereklidir.

Medyum hocalar ile ilgili bilgi edinmek isterken aynı zamanda çalıştığınız hocalar hakkında yapacağınız yorumların başkalarına yardım edeceğini de unutmamalısınız. Zor durumunuzda çalıştığınız bir kişi sizi dolandırmışsa bu kişiy ifşa ederek başka insanların zor duruma düşmesinin önüne geçebilirsiniz. Böylece hem başka insanlara yardım edebilir hem de gerçek medyum hocaların işini çok daha rahat yapabilmesini sağlayabilirsiniz.

Her ne kadar zor bir süreç olsa da iyi bir araştırma ile her medyum hakkında bilgi edinmek mümkün.

Sitemizde yer alan yorum bölümünde Medyum Ali Gürses ve diğer medyum hocalar hakkında yapılmış olumlu veya olumsuz yorumları okumak ve yorum yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

2 Yorum

 • Reply Bedri at

  MEDYUM CÜNEYT BENDEN 3000 LİRA PAPAZ BÜYÜSÜ ÖDEMESİ ALDIKTAN SONRA HER YERDEN ENGELLEDİ ULAŞAMIYORUM! ARKADAŞLARIMDAN ARIYORUM ONLARI DA ENGELLEMİŞ! DOLANDIRICININ ÖNDE GİDENİDİR! SAKIN BEŞ KURUŞ PARA KAPTIRMAYIN! BOŞA ATMAYIN PARANIZI!
  HAKKIM SON KURUŞUNA KADAR HARAM OLSUN BU KİŞİYE BAŞKA BİŞEY DEMEK İSTEMİYORUM!!!!!!!!!!!!!

 • Reply Cem at

  Öncelikle herkese merhaba, böyle bir site açtığınız için çok teşekkürler dolandırıcıları böyle ifşa etmek çok kişiye yardımcı olacaktır

  Medyum Ramazan ile ilgili paylaşımda bulunmak istiyorum.
  Ben papaz büyüsü yaptırmak için bu kişiye başvurmuştum, ilgili davrandı, gayet iyi bir izlenim çizdi.
  Büyüye başlamadan önce üzerimde büyü olduğunu bunu bozması gerektiğini söyledi, ek ödeme istedi. Sonra ailemde de büyü olduğunu söyleyerek iki büyü bozma çalışması için daha para aldı.
  Bunları ödedikten sonra yaklaşık 3 ay gibi bir süre papaz büyüsünden haber bekledim. Büyü ile ilgili bana dönüş yapacaktı çünkü, sorduğum zaman da asistanları devamlı olarak hocamız dönüş yapar merak etmeyin dedi.
  Dönüş olmadı, tekrar telefon açtım, bu defa Medyum Ramazan ile görüştüm. Bana papaz büyüsü için para gelmedi dedi. Halbuki eksiksiz olarak yüklü bir miktar büyü için ödeme yapmıştım. Bu ödemeyi görmezlikten geldi. Dekontları atmama rağmen kabul etmedi.
  Bir süre üstelediğim için olsa gerek telefonu yüzüme kapatıp numaramı engelledi.
  Bu kişinin profesyonel bir dolandırıcı olduğunu düşünüyorum. Eğer çalışmayı düşünenler varsa bu yazdıklarımı ve tecrübelerimi göz önünde bulundurmalarında fayda var.

 • Leave a Reply