En İyi Medyumlar

Evlilik Büyüsü Nedir?

Evlilik büyüsü konusunda pek çok şey söyleniyor olsa da bu gizemli alemlerin enerjilerini nasıl kullanacağımızı halen tam olarak anlayabilmiş değiliz. Bu kadim uğraşın en önemli temsilcisi olan medyum hocalar bile bazı durumlarda büyülerin işleyişine vakıf olamamakta.

Özellikle birden fazla kişinin etkilendiği çok özel çalışmalar olan evlilik büyüsü gibi uygulamalarda hocaların bile tam olarak anlayamadığı bazı konular olabiliyor. Bu konular büyünün gidişatını, etki süresini ve tüm diğer faktörleri doğrudan etkileyebilmektedir. Bu nedenle medyum hocalar her daim yeni tecrübeler edinmekte, bu bilinmezlikleri anlayarak evlilik büyüsü konusunda daha fazla şey bilmeye gayret eder.

evlilik büyüsü

Medyum hocaların bile zaman zaman anlayamadığı evlilik büyüsü, sıradan bir insan tarafından evde yapılamaz. İnternette veya diğer kaynaklarda evlilik büyüsü ile ilgili tarifler, yöntemler yazıyor olsa da bu yazılanların gerçeklik payı bulunmaz. Gerçek olan büyü çalışmaları el verme yöntemi ile saklanır ve medyum hocalar tarafından kadim dönemlerden beri kullanılır. Hiçbir medyum hoca bu sırlı bilgileri medyum olmayan insanlarla paylaşmaz, kötü niyetli insanlar tarafından ele geçirilmesine izin vermez.

İnternette yer alan ve evde evlilik büyüsü yapabileceğinize dair yanılgılar içeren sayfalar kimi zaman kötü niyetli insanlar tarafından da hazırlanabilmektedir. Zarar verebilecek, hatta ters tepki gösterebilecek çalışmalar olabilen bu sahte bilgiler sizi ciddi alamda zorluğa sokabilir. Bu nedenle, evlilik büyüsü de dahil olmak üzere her türlü büyüyü mutlaka işinin ehline bırakmanız gereklidir.

Nasıl hasta olduğunuzda kendi kendinizi ameliyat etmeye kalkışmıyorsanız, maneviyat ile alakalı bir talebiniz olduğunda da kendinizi bu alanda eğitim almış kişilere bırakmanız gereklidir. İyi bir araştırma yaparak, profesyonel bir medyum belirledikten sonra en zorlu çalışmalardan bile asla zarar görmeden, tam anlamıyla istediğiniz etkiyi alabilirsiniz.

Sitemize gelen medyum hoca yorum ve şikayetleri tek bir başlık altında toplanmaktadır. Gelen medyum yorumlarını okumak ve siz de yorum yapmak istiyorsanız buraya tıklamanız yeterlidir.

1 Yorum

  • Reply nihat at

    kimseyi zan altinda birakmak ekmegiyle oynamak istemiyorum bu yuzden dolandirici demek icimden gelmiyor ama yapilan seyi size soylemezsem diger insanlarin magdur olmasinda benimde parmagim olur diye dusunuyorum……..
    medyum salih diye biri ile calistim bu kisinin buyusunun iyi olduguna guvenerek 2000 lira para gonderdim hata oldu para bana gelmedi tekrar yolla sana bankan iade edecek dedi ben hoca diye guvendim 2000 daha yolladim bana telefondan engeli basti bankaya sordum boyle geri gelen bi para varmi diye yok dedi ikiside ona ulasmis….. umarim hata olmustur bana ulasir yoksa bu yorum onun icin kotu dusunulmesine neden olacak……

  • Leave a Reply