En İyi Medyumlar

Celb Nedir?

İslami ilimlerin temellerini oluşturan Havas ve İlmi Ledün’ü ortak bir noktada buluşturan celb uygulamaları, yapımı için en çok ilim dalını bilmeyi gerektiren çalışmaların başında geliyor. Bu özel çalışmalardan tam anlamıyla verim alabilmek için yapacak olan kişinin çok ciddi bir bilgi birikimi olması, bunu en iyi şekilde kullanabilmesi ve disiplinli bir çalışma düzeni olması elzem.

Sıradan bir medyum hocanın yapamayacağı celb çalışmalarını gerçekleştirmek için mutlaka derin bir bilgi birikimine ihtiyaç vardır. Bu birikim içerisinde, bu çalışmayı doğru şekilde yapabilmeye yarayacak olan başta Havas ve Ledün olmak üzere farklı dallarda uzmanlık gereklidir.

Medyum hoca her türlü ilmi tek bir pota altında harmanlar ve tamamen dualar kullanılarak hazırlanan celb ortaya çıkar. Bu uygulama ile istenen tüm dilekler için vesile oluşturulabilir. Aşk, bereket, kısmet açma, evlilik ve buna benzer pek çok konu için celb yapılması mümkündür.

Celb yapılırken medyum hocanın mutlaka doğru hesaplamalar yapması gereklidir. Okunacak olan duaların saati celbin tutması için kritiktir. Bu hesaplamalar Havas ilmi ile yapılır. Daha sonra kişiye ve yapılacak olan celb türüne göre okumalar başlar.

Duaların okunmasına da yine aynı şekilde özel hesaplamalar sonrasında başlanır. Hangi duanın kaç kere okunacağı çok önemlidir. Celb hazırlanırken en çok vakit alan kısım burasıdır. Celbin türüne göre değişkenlik gösteren bu aşamada medyum hocanın tecrübesi ön plana çıkar.

Celb tamamlandıktan sonra ekstra bir şey yapmaya gerek kalmaz. Medyum hoca celb türüne göre nasıl kullanılacağını anlatır ve işi tamamlar. Bazı istisnai durumlarda celbe destekleyici dualar okunması gerekebilir ancak bu durum oldukça nadir görülür. Bu gibi hallerde nasıl bir yol izlenmesi gerektiğini medyum hoca celbi teslim ettikten sonra anlatacaktır.

Sitemize gelen medyum hoca yorum ve şikayetleri tek bir başlık altında toplanmaktadır. Gelen medyum yorumlarını okumak ve siz de yorum yapmak istiyorsanız buraya tıklamanız yeterlidir.

1 Yorum

  • Reply Ruhi at

    ALLAH HEPİMİZE YARDIM ETSİN VE BU DOLANDIRICILARIN ELİNDEN KURTARSIN TELEFONDA MEDYUM HAVVA DENEN ŞARLATANA ZOR DURUMDAYIM VE SON PARAMLA VEFK YAPTIRIYORUM DEMEME RAĞMEN HİÇ ACIMADAN PARAMI ALDI VEFKİMİ YOLLAMADI HEMEN ENGELLEDİ NASIL OLSA BAŞINA BİR İŞ GELMEZ DİYE DÜŞÜNÜYOR AMA MAZLUMUN AHINI ALDI Bİ KERE ALLAHINDAN BULASICA

  • Leave a Reply