En İyi Medyumlar

Güvenilir Medyumları Nasıl Anlarız?

Dünyevi alemlerde oluşan her şey manevi alemlerle bağlantılıdır. Kimi zaman olumlu, kimi zaman olumsuz sonuçlara neden olan bu bağlantılar insanların hayatlarında önemli rol oynar. Bu durumun olumsuz olarak hayatımıza yansıması halinde medyum hocalara giderek çözüm bulabiliriz. Yine aynı şekilde, hayatımızda olumlu anlamda bir değişim aradığımızda da güvenilir medyumlar ile görüşerek bu taleplerimizde yardımcı olmalarını sağlayabiliriz.

Elbette her konuda olduğu gibi bu işte de medyumların güvenilir olması önemlidir. Nasıl fiziki bir ortamda yaşanan hastalık için güvenilir bir doktora gidiyorsak, aynı şekilde manevi alemlerle alakalı konularda güvenilir medyumlar ile çalışmamız gerekir.

Güvenilir medyum hocalar, yaptıkları çalışmalarda her zaman kişiyi anlamaya önem verecektir. Para odaklı olmayan ve her daim insanların sorunlarını çözmek için odaklanan medyum hocaların güvenilir olma ihtimali çok daha yüksektir.

Güvenilir bir medyum hoca arıyorsanız öncelikle hocanın yapmış olduğu işleri incelemeniz ve referanslarını kontrol etmeniz gereklidir. Eğer bir medyum hoca pek çok kişi tarafından eleştiriliyorsa veya yaptığı çalışmalar genellikle tutmuyorsa o hocadan uzak durmanızda fayda vardır. Bu tarz hocalar bu yazılanlara bir bahane bulacak olsa bile çalışmanızı başaramama ihtimalleri çok yüksek olacaktır.

Güvenilir medyumlar hakkında bilgi almak için interneti ve sosyal medyayı kullanabilirsiniz. Gerek medyum yorum sayfalarında, gerekse sosyal medyada hocalar hakkında pek çok yorum bulmak mümkündür.

Son olarak, güvenilir bir medyum hoca ararken mutlaka medyum hoca ile önceden konuşmaya ve kafanızdaki soruları sormaya gayret etmelisiniz. Hocaya soracağınız sorular ve alacağınız yanıtlar çalışmayı yaptırıp yaptırmayacağınız konusunda size fikir verecektir. Kendine güvenen ve bilgisini hissettiren bir hoca ile çalışmak daha önce hiç görüşmediğiniz, sesini bile duymadığınız biri ile çalışmaktan çok daha güvenlidir.

Sitemize gelen medyum hoca yorum ve şikayetleri tek bir başlık altında toplanmaktadır. Gelen medyum yorumlarını okumak ve siz de yorum yapmak istiyorsanız buraya tıklamanız yeterlidir.

1 Yorum

  • Reply Kudret at

    Öncelikle kötü durum yaşayan herkese geçmiş olsun diliyorum. Türkçem biraz zayıf kusura bakmayın Almanya doğumluyum Köln’de yaşıyorum.
    Ali Gürses hoca ile çalışma yaptım. Çalışmamın sebebi aşık olmaktı. Vefk diye bir iş yaptı bana. Vefki kullanmaya başladıktan sonra sevgilim geri geldi. Çok hızlı etki ediyor. Aşık olanlar bunu tavsiye ederim iyi hoca profesyonel insan.

  • Leave a Reply