Browsing Tag

medyum dolunay sahtekar mı

En İyi Medyumlar

Medyum Dolunay Yorumları

Gayb alemlerinin gücü iyi niyetli insanlar tarafından kullanıldığı kadar kötü niyetli insanlar tarafından da kullanılabilmektedir. Kötü niyetli büyüler yapıldığı zaman insanların farklı konularda zorluklarla karşılaştığı görülebilir. Bu durumlarda tüm diğer medyum hocalarla birlikte Medyum Dolunay da halk arasında büyü bozma çalışması olarak bilinen uygulamayı yapmaktadır.

Büyü bozma çalışmaları yapılırken öncelikle yapılan büyünün nitelikleri belirlenir. Büyünün yapılış yöntemi bozma uygulamasında da izlenecek yolu belirler. İyi bir medyum hoca ile çalışmak bu nedenle çok önemlidir. Örneğin Medyum Dolunay ile çalışanların yapmış oldukları yorumlarda şikayetler ağırlıktaysa, bu şikayetler büyü çalışmalarıyla alakalı olsa bile büyü bozmada da benzer şeyler ortaya çıkacaktır. Bir büyünün doğru şekilde yapılabilmesi amacıyla olduğu gibi bozulabilmesi için de mutlaka işinin ehli biriyle çalışılmalıdır. Sitemizde yer alan yorumlarda hem Medyum Dolunay hem de tüm diğer medyumlar ile alakalı şikayet ve yorumları okuyabilirsiniz. Böylece çalışacağınız hoca ile ilgili karar verirken seçeceğiniz ismin işinin ehli olduğuna emin olabilirsiniz.

Büyü bozma uygulamaları tamamen kişiye özgü yapılır. Her insanda farklı bir büyü olduğu için bozmak için de farklı bir çalışma izlenir. Medyum Dolunay’a çalışma yaptıranların yorumlarında görebileceğiniz üzere tıpkı büyülerde olduğu gibi büyü bozmada da herkesin farklı bir deneyim yaşadığına şahit olacaksınız. Büyü bozma yapılırken yapılan büyünün türüne göre çalışmaya başlandığı için medyum hocaların öncelikle enerjisel bir inceleme yapması gerekmektedir. Bu inceleme ile asıl çalışmaya geçilir ve kişileri etkileyen büyü bozulur.

Büyü bozma çalışmaları çok hassas olduğu için yapan kişi hakkında yorumları doğru okumak önemlidir. Çalışacağınız hoca her kimse, örneğin Medyum Dolunay hakkında şikayetleri okumalı, medyum hocanın nasıl sonuçlar aldığı iyi araştırmalıdır. Doğru şekilde araştırma yaparsanız gerçek medyumları kolayca bulabilir, problemlerinizi çözüme kavuşturabilirsiniz.

Bilgi kadar nefes gücünün de önemli olduğu büyü bozmada etki süresi de tamamen buna bağlıdır. Çalıştığınız medyumun nefesi ne kadar güçlüyse ortaya çıkan etki de o kadar yoğun olur. Doğru medyumla çalıştığınız zaman ne bilgiden ne de nefes gücünden endişe etmenize gerek kalmaz. Bu işin eğitimini alan ve yeteri kadar kendini geliştiren medyumlar en iyi sonuç için gerekeni yapacaktır.

Diğer insanların yapmış oldukları yorumlar doğru medyumu bulmanız için size yardımcı olacaktır.

Sitemizde yer alan Medyum Dolunay ve diğer tüm medyumlar hakkındaki yorumları ve şikayetleri okumak, insanlara yardımcı olmak için kendi yorumunuzu yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.

2 Yorum

 • Reply Murtaz at

  Herkese çok geçmiş olsun, böyle şeyler olabiliyor. Çok yorum okudum insanların başından hep kötü şeyler geçmiş. Maalesef ben de Medyum Ömer Aydın ile ilgili kötü bir durum yaşadım.
  Sürekli olarak geçmeyen kabuslar görüyordum. Bunun için Medyum Ömer Aydın’dan destek almak için vefk çalışması yaptırdım. Vefk gelmiş olmasına rağmen kabuslarımda herhangi bir azalma veya değişim olmadı.
  Medyum Ömer Aydın bu durumla ilgili bana herhangi bir destekte bulunmadı. Sürekli olarak yapacak bir şeyi olmadığını söyleyerek konuyu kapattı.
  Gönderdiği vefki şimdi çöpe mi atsam ne yapsam bilmiyorum. Doğru dürüst bir hoca bulursam ona yenileteceğim bu çalışmayı.

 • Reply Mercan at

  Kimse Medyum Salih denen dolandırıcı medyumun eline düşmesin aman diyeyim! Bir aydır gönderdiğim parayı ispatlamaya çalışıyorum! Hiçbir şey çıkmayacak biliyorum ama yine de uğraşıyorum işte!
  3500 TL banka havalesi ile para gönderdim, dekontlarımı gönderip parayı yolladığımı ispat ediyor olmama rağmen bana para göndermemiş muamelesi yapıyor. Bankadan imzalı kaşeli evrak bile aldım hala ben almadım parayı diyor! Üstelik yüzsüz bir şekilde tekrar gönderirsem büyüyü istediğim gibi yapabileceğini söylüyor!

 • Leave a Reply