Browsing Tag

medyum alamet şikayetleri

En İyi Medyumlar

Tarafsız Medyum Yorumları & Şikayetleri

Fiziksel evrenimiz var oldu olalı, hatta bu alemler yaratılmadan önce manevi alemler ve gayb bulunmaktaydı. Hayatımızın her döneminde etkili olan, insanlık tarihinin şekillenmesinde büyük katkısı olmuş olan manevi dünya ile ilgili her şey düşünülenden çok daha karmaşık ve özeldir. Tarafsız medyum yorumları yazan kişilerin aktardıkları bireysel deneyimlerde de görüleceği üzere, bu alemlerde var olan her konu dünyamızı bir şekilde tesir altına almaktadır. Bu tesir, kimi zaman kişisel yaşantımızda kimi zaman ise çevremizde olabilmektedir.

Medyumluk mesleği, bizlerin bu güçlü tesiri en iyi şekilde anlayabilmemiz ve lehimize kullanabilmemiz için vardır. Tarihin erken dönemlerinde, insanlara birer hediye olarak gönderilen manevi alemler bizlere bu gücü nasıl kullanacağımızı net biçimde anlatmıştır. Tarafsız medyum yorumlarında adı geçen çok sayıda medyum hoca bu hediyeleri öğrenmiş, zaman içinde tecrübesini geliştirerek nefes gücüyle bize çözüm vesilesi olmuştur.

Bu alemlerle alakalı her şey ilimlere bağlıdır. Hangi ilim olursa olsun mutlaka profesyonel bir medyum tarafından kullanılmalıdır. Sadece ilimler değil, farklı enerjiler de büyü için fazlasıyla önemlidir. Gerçek medyum hocalar, tüm bunların önemini bilir, ihtiyaç olması halinde var olan her şeyi büyü uygulamalarına dahil ederek istenen sonucu alır.

Manevi Dünyanın Sonsuz Gücü Hafife Alınmamalıdır

Manevi dünyalarda var olan enerjilerin en küçük zerresi bile doğrudan dünyamıza ulaşırsa bu dünyada her şey baştan aşağı değişir. Bu alemlerden yararlandığımızda, sadece o enerjilerin yansımaları ile insanların hayatı değişebilmektedir. Tarafsız medyum yorumlarında karşınıza çıkan tüm gerçek medyum deneyimlerinde, medyumlar sadece var olan bu kudretli alemin bir parçasını kullanmakta, bu parçayı yansıtarak büyü yapmaktadır.

Büyülerin etkisi her şeye rağmen oldukça yoğundur. Tarafsız medyum yorumlarında görüleceği üzere, insanların istekleri büyüler sayesinde yerine gelmiş, kimi zaman tüm yaşantının değişmesi sağlanmıştır. Büyü ve manevi çalışmaların sonuçları ve etkisi hiçbir zaman hafife alınmamalıdır. Tüm bu çalışmalar insanlık için oldukça önemlidir.

Her İş Uzmanına Bırakılmak Zorundadır

Tarafsız medyum yorumlarında karşınıza çıkacak olan medyumlar size her zaman için en iyi sonucu verebilmek adına çalışır. Gerçek bir medyum hoca ile çalıştığınızda, bu kişinin size sunacağı sonuçlar her zaman için fazlasıyla etkili ve güçlü olacaktır.

Uzmanına bırakılmayan bir büyü çalışması asla beklediğiniz sonucu veremeyecektir. Sadece gerçek medyumlar büyü yapabilir. Evde büyü yapmak veya kulaktan dolma bilgiler ile büyü yöntemlerini denemek hiçbir zaman doğru olmayacaktır. Bu gibi durumlar kimi zaman zararlı bile olabilir.

Tarafsız medyum yorumlarını gerçek medyumlar ile ilgili yaptığınız araştırmalarda kullanabilirsiniz. Sitemize sizlerden gelen tüm yorumları okumak, çalışacağınız medyumlar hakkında soru sormak, medyum yorum, şikayet ve memnuniyet mesajlarınızı yazmak ya da daha önce çalıştığınız kişiler ile ilgili deneyimlerinizi anlatmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

2 Yorum

  • Reply Dundar at

    Öncelikle kendi durumumdan biraz bahsetmek istiyorum onun üzerine yaptırdığım işlemi söylemem daha doğru olur ben hollandada işçi olarak çalışıyorum burada maddi durumumu düzeltebilmek adına kaçak geldim ailem türkiyede herkes orada ben burada çalışıp para gönderiyordum ama artık işler kapanmaya başladı iki ay işsiz kaldım cebimde beş kuruş bile yoktu ailem aynı aç açıkta kaldı akrabalar yardım etti bu sürede benim medyum ali gürses hocayı tanımamda bu sürede oldu yine artık son çare hocaya telefon açtım sıkıntımı anlattım bana vefk önerdi bakım yaptı üstümdeki hayırsızlığı defetti kendisi çok sıkıntılı bi dönem geçirmiş olmama rağmen bana hem piskolojik güç oldu hemde iş bulmama yardım etti o işlem çok güçlüymüş gerçekten daha elime geçtiğinden bir hafta geçmeden eski işyerimden haber geldi üç ay öncesinde yanlış hesap yapıp eksik para yatırdık diye para geldi havadan resmen sonrasında bir hafta geçmedi gene aynı yer aradı tekrar işe başla bizde diye eskisindende daha iyi parayla hemde yani demek istediğim allah ali gürses hoca gibi insanlara bol ömür ve rızık versin

  • Reply TAYFUN at

    İŞ GEREĞİNCE BEN BAŞKA BİR ŞEHRE TAŞINMAK ZORUNDA KALDIM İKİ SENE KADAR UZAKTA KALDIM EŞİMLE ARAM ÇOK BOZULDU MESAFE GİRİNCE UZAKLAŞMANIN YARATTIĞI ETKİYLE İYİCE KOPTUK NE YAPABİLİRİM KISMINDA BİR ARKADAŞIMIN VESİLESİYLE MEDYUM ALİ GÜRSESE BAĞLAMA BÜYÜSÜ YAPTIRDIM ÇOK KISA SÜREDE İLGİLENDİ KENDİSİ SAĞOLSUN İŞİMİ ÇÖZMÜŞ OLDU. YAPTIĞI BÜYÜ DAHA 10 GÜNDE İŞLERİ DEĞİŞTİRDİ EŞİM BANA SÜRPRİZ YAPMAK İÇİN YANIMA GELDİ BİR SENEDİR KAÇ DEFA TEKLİF ETMEME RAĞMEN GELMEYEN KİŞİ BU SAYEDE GELMİŞ OLDU SONRA HİÇ ARAMIZ BOZULMAMIŞ GİBİ OLDUK RESMEN HER GÜN SAATLERCE KONUŞUYORUZ DAHA YAKINIZ.. ALLAH BÜYÜK UMUDU KESMEMEK LAZIM BU İLİMLERDEN. İNTERNET ORTAMINDA BİRDEN ÇOK ALİ HOCA VAR YANLIŞ YÖNLENDİRMEKDE İSTEMEM ALİ GÜRSESİN NOSU 535 590 62 75 TABİ SİZ YİNE KENDİ ARAŞTIRMANIZI YAPIN ÖYLE KARAR VERİN BEN SADECE KENDİ DENEYİMİMİ YAZDIM…

  • Leave a Reply