Browsing Tag

suya bakan hocalar

En İyi Medyumlar

Bakım Yapan Hocalar

Hem bizim dünyamızda hem de ruhani dünyada kritik enerji seviyeleri bulunmaktadır. Medyumlar, bu enerjileri en iyi şekilde kullanan kişilerdir. Bakım, ismi verilen bu yöntemde isterlerse sizlerin enerji seviyesini yükseltebilecekleri gibi diğer türlü durumda da enerji seviyesini tamamen düşürebilirler.

Günümüzde giderek artan ihtiyaçtan dolayı medyumlar, türlü işlemler ile insanlara yardımcı olmaya çalışırlar. Güvenilir bir medyum uzaktan dahi sizlere bazı konularda yardımcı olabilmektedir. Bu nedenle ihtiyaç duyacağınız bakım uygulamasında en güvenilir medyuma ulaşmanız gerekir. Çünkü 5 – 10 dakika süren bu uygulama öncesinde ciddi bir hazırlık evresi bulunmaktadır ve ruhani dünyaların gücü dahi bu işleme karıştırılabilmektedir.

Bakım Nedir?

İnsanların vücutlarındaki enerji seviyesinin değiştirilmesi işlemidir. Burada karşımıza çıkan en önemli sonuçların başında ise bu uygulamanın son derece başarılı bir şekilde yapılabilir olması gelmektedir. Sizlerin yapması gereken şey ise bakım yapan hocalar arasındaki güvenilir olanları bulmaktır.

Medyumlar, enerjileri negatif veya pozitif olmak üzere farklı pek çok grupta ele alırlar. Bu durumda onlar bu enerjilerden istediğinin yoğunluğunu insanların üzerinde artırabilir veya azaltabilirler. İşte bu noktada aslında insanların ne kadarda bu uygulamaya ihtiyaçları olduğu gibi bir durum karşımıza çıkmaktadır. Bu nedenle sizlerin yapması gereken şey kısa sürede bu uygulamayı yapmaktan ibarettir.

Bakım Nasıl Yapılır?

Farklı tür bir uygulama olması aslında insanların buna karşı olan yaklaşımlarını belirlemektedir. Ancak bir medyuma ihtiyacınızı anlattıktan sonra onun dahi sizlere sunacağı pek çok şey bulunmaktadır. Kısa sürede elde edeceğiniz bilgiler eşliğinde sizle de aradığınız sonuçlara ulaşmak isterseniz eğer en kısa sürede kendinize bakımı yaptırabilirsiniz.

Bakım yapan hocalar genel olarak bu uygulamayı şu şekilde yaparlar:

  • İlk olarak bakıma ihtiyaç olup olmadığını anlarlar.
  • Buna ihtiyaç varsa eğer kişinin isim, doğum tarihi, anne adı ve fotoğrafını isterler.
  • Ruhani dünyalara ruhları ile göç eden veya oradaki ruhani varlıkları çağıran medyumlar bu şekilde bakım için gereken hazırlığı da yapmış olurlar.
  • Zaman zaman ruhani dünyaların enerjilerini de bu uygulamada kullanabilirler.
  • 5 – 10 dakika süren bu uygulama sonrasında insanların enerji seviyeleri medyumun istediği noktaya gelir.

Burada eğer ki medyum karşı tarafa büyü yapacaksa o zaman enerji seviyesini düşürür. Ancak büyü değil d o kişiyi koruyacak veya daha farklı şeyler yapacaksa kişinin enerji seviyesini yükseltir. Bunun gibi farklı nedenler ile yapılan bu uygulamada güvenilir bir medyum bulmak çok önemlidir.

Güvenir Bakım Yapan Hocalar

Medyumlar arasında artan popülerlikten sonra içlerindeki güvenilir olanlara bir şekilde ulaşmak gerekir. Bu durumda sizlerin yapması gereken şey iyi bir şekilde medyum araştırması yapmak olmalıdır. Kısa sürede yapacağınız bu araştırma sonrasında aradığınız medyuma en hızlı şekilde ulaşabilir ve istediğiniz tüm şartları yerine getirebilirsiniz. Bakım yapan hocalar kapsamında istediklerinize bir an önce ulaşmak isterseniz eğer bunun için interneti veya yakın çevrinizi kullanmanız gerekecektir.

Sitemizde sizleri doğru bir medyum hocaya götürecek olan yorumlar yer almaktadır. Ana sayfa üzerinde tarafsız bir şekilde yer alan bu yorumlara ulaşmak isterseniz eğer buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply