Browsing Tag

söke ali hoca

En İyi Medyumlar

Medyum Hoca Yorumları ve Şikayetleri Nerede Bulunur?

Medyumlar, gaipten bilgiler alan, geleceği şekillendirebilen kişilerdir. Piyasada çok sayıda medyum olduğunu iddia eden kişi bulunmaktadır. Ancak gerçek medyumluk alınan eğitim, bilgi ve birikim sonucunda ortaya çıkan başarılı çalışmalar sonrasında anlaşılır. Her bir medyum tek tek denenemeyeceğine göre medyum hoca şikayetleri incelendikten sonra olumlu yorum alanlar ile yola çıkılabilir.

Medyumlar hakkında ne kadar çok bilgiye sahip olunursa doğru medyumu bulmak o kadar kolaylaşacaktır. Ancak bu dünyada pek çok şeye gücü yeten medyumlar, bilimin çok ötesinde hareket etmektedir. Pek çok medyum grubu bulunmaktadır. Kendi içerisinde gruplara ayrılan medyumları 3 madde de inceleyebiliriz.

  • Bazı medyumlar, çalışmaları sonrasında bir takım şeyleri değiştirirler ve bunun kendi güçleri ile olduğunun farkındadırlar. Buna sezgisel medyumluk denir.
  • Kendi iradesi ile hareket etmiyormuş gibi görünen medyumlarda bulunur. Bunlara mekanik medyumluk denir.
  • Kimi medyumlarda da yapılan hareket bilinir ancak kontrol edilemez. Bunlara da otomatik medyumluk denir.

Yani görüldüğü üzere kimileri yaptıkları hareketleri kontrol edemezken kimileri edebilmektedir. Anlayış ve sezgi konusunda farklı olan medyumlarda bulunmaktadır. Bu durumda bir medyuma gidildiğinde onun diğerine göre daha farklı hareketler yapıldığı tespit edilebilir ve bu durum asla yadırganmamalıdır.

Medyum Şikayetleri ve Önemi

Medyumluk işinin başında büyü olduğu için durum gerçekten önemli ve karışık bir işlemdir. Bu durumda dünyada var olan enerjileri kullanmakta oldukça zorludur. Çünkü çok eski tarihlerden günümüze kadar gelmeyi başarmış olan güçlü enerjileri kullanmak cesaret, bilgi, birikim ve güç ister. Gerçek bir medyum haricinde hiç kimse bu kadar büyük bir enerji üzerinde hakimiyet kuramaz.

Medyum hoca şikayetleri incelendiğinde ise hangi hocanın olumlu sonuçlara mazhar olduğu hangi hocanın vakit kaybından öteye geçmediği net bir şekilde anlaşılabilir. Bu durumda yapılması gereken ilk şey gerçek üyeler tarafından yapılan yorumlara kulak vermektir. Hocan istenilen şeyler vakit alıcı özellik taşıdığı için kimi zaman o kişinin sadece bir vakit kaybı olduğunu anlamak uzun sürebilir.

Medyum Hoca Yorumları

Medyumlar, aldıkları ilim gereğince bu dünyada pek çok şeye gücü yeten kişilerdir. 6. hisleri oldukça kuvvetli olan bu kişiler, sizlerden gelen istekleri kolay bir şekilde yapabilmektedir. Ancak bunun için doğru hocayı bulmak en önemli meseledir.

Günümüzde insanların bu kişilerden isteklerinde sınır bulunmamaktadır. Özellikle yapılan bazı istekler, kişiye kolay gibi görülse de medyumlar için oldukça zor olabilmektedir. Bu nedenle işinin ehli olan bir kişi ile çalışmak başta vakit olmak üzere nakit olarak da kişiye kazanç sağlar. Çok zor olan büyülerden dahi başarılı sonuçlar almak istiyorsanız eğer medyum yorumlarına kulak asmalı, ona göre hareket etmelisiniz.

Web sitemiz, sizlerin yapmış olduğu yorum ve medyum şikayetleri konusunda herkese şeffaf bir şekilde yardımcı olmak için kurulmuştur. Sizlerde yapılan yorumlara göz atmak ve kendi tecrübelerinizi diğer kişilerle paylaşmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply