Browsing Tag

soğutma büyüsü etkileri

En İyi Medyumlar

Soğutma Büyüsü Nedir?

Büyünün ne zaman tutacağı ve hangi yollarla etkisini göstereceği tamamen büyücü hocanın marifetiyle alakalıdır. Medyum hocanın nefes gücü, yöntemi ve kullandığı teknikler büyünün ne hızda tutacağını belirlemektedir. Her büyü için böyle olan bu durum, soğutma büyüsü için de yine aynen geçerlidir. Her ne kadar bu değişkenler büyünün etki süresini değiştiriyor olsa da, medyum hocalar asla kesin olarak bir çalışmanın kaç günde tutacağını belirtemez. Böylesi bir bilginin verilmesi imkansızdır ve bu konu medyum hocaların bilgisinin üstündedir. Medyumlar, sadece tahmini olarak bir tarih vererek, büyünün ne zaman etki edeceği konusunda varsayımlarda bulunabilir.

Soğutma büyüsünde de net olarak ne kadar sürede etki edeceğini bilemeyiz. Bu durumdan kaynaklı olarak, hiçbir zaman elimizde kesin tarihler bulunmaz. Fakat, yaygın olarak yapılan bir büyü olması sayesinde, ortalama olarak ne kadar sürede etkisinin görülebileceği konusunda fikir yürütmek mümkündür.

Soğutma büyüsü yapıldığına, ilk haftadan itibaren net etkiler görülmeye başlar. Her daim, kişilerin birbirlerine karşı hafif soğuması ile görülmeye başlayan bu etkiler, ilk günlerde bile etkisini hissettirir. Kişiler, birbirlerine katlanamaz hale gelmeye başlar. Bu durum, büyünün etki etmeye başladığının en önemli işaretidir. Bu işaretler genellikle ilk birkaç gün içerisinde ortaya çıkar.

İlk hafta içerisinde kişiler arasında kavgalar görülebilir. Soğutma büyüsü bu durumdan sonra en yüksek etkisine ulaşmaya yaklaşır. Bu kavga ve tartışmaların sıklığı arttıkça, en sonunda kişiler birbirine karşı buz gibi olur ve büyü tamamlanır.

Sitemize gelen medyum hoca yorum ve şikayetleri tek bir başlık altında toplanmaktadır. Gelen medyum yorumlarını okumak ve siz de yorum yapmak istiyorsanız buraya tıklamanız yeterlidir.

1 Yorum

  • Reply Sonay at

    Şimdi size burada bir dolandırıcı şebekesini ifşa edeceğim herkes hayret edecek nasıl bu kadar profesyonelce çalıştıklarına!
    İsmi Medyum Halime olarak geçen kişinin aslında Medyum Meryem olduğuna dair ciddi kanıtlara sahibim. Bu ikilinin banka hesapları ve telefon numaraları sürekli değişiyor. Bir gün meryem çıkan telefondan başka gün halime çıkıyor.
    Ben bir büyü çalışması için önce Medyum Halime denen dolandırıcıya 5000 lira kadar bir mebla göndermiş bulundum. Telefon numaram engellendikten sonra hırs yaptım bu şarlatanların foyasını piyasaya çıkarmak için. Araştırdım, kimdir ne değildir diye detaylı bir inceleme yaptım. Numaralarını takip ettim, sürekli değiştiriyorlar. Neredeyse her hafta telefon numarası değiştiriyor, eski numaralarını da atmıyor başkasına veriyor. O başkası dediğim de Medyum Meryem denen kişi.
    İkisi sürekli aynı şekilde çalışıyor, muhtemelen aynı evde yaşıyorlar veya aynı yerdeler çünkü bazen benzer sesler duyuyordum arkadan. İkisinin de Allah belasını versin, haram zıkkım olsun o para. Diyecek başka sözüm yok.

  • Leave a Reply