Browsing Tag

rahmani medyum

En İyi Medyumlar

Medyum Vedma Rana Yorumları

Fiziki olmayan boyutlarda, içinde yaşadığımız fiziki boyuta dair kurallar yer almaz. Bir büyü yapılırken bu boyutlarda iyi veya kötü kavramları aranmaz. Bu nedenle Medyum Vedma Rana gibi medyum hocalar insanların iyiliği için büyü yaparken bazı hocalar daha olumsuz amaçlar için büyü yapmayı tercih edebilir.

Sonsuz bir enerjiye sahip olan bu alemlerde sıkça başvurulan büyü yöntemlerinden biri de ayırma büyüsüdür. Ayırma büyüsü hayırsız olduğunu düşündüğümüz tüm ilişkiler için uygulanabilmektedir. Medyum Vedma Rana’nın ayırma büyüsü de tıpkı diğer medyumların yaptığı büyüler gibi gayb alemlerindeki sonsuz enerjiler kullanılarak yapılır.

Ayırma büyüsünün istenen etkiyi yaratması için kuvvetli bir enerji kullanılması gereklidir. Medyum Vedma Rana veya başka bir medyum ile çalışırken mutlaka medyumun enerjisinin yettiğinden kesin emin olunması gerekir. Enerjisi yeterli gelmeyen bir medyumun büyüsü de yetersiz olur.

Ayırma büyüsü de dahil olmak üzere her büyü konusunda hangi medyuma güvenebileceğinizi anlamanın en kolay yolu diğer insanların yorumlarını incelemektir. Medyum Vedma Rana ile çalışacak kişinin bu hoca hakkındaki şikayetleri, görüşleri okuması yeterli fikri verecektir. Sitemizde sadece Medyum Vedma Rana değil tüm medyumlar hakkında yazılmış yorum ve şikayetleri bulabilirsiniz.

İki insan arasında herhangi bir duygusal ilişki başladığı zaman eş zamanlı olarak metafizik alemlerinde bir bağ oluşur. Bu bağ çıplak gözle görülemez, sadece işinin ehli medyumlar tarafından tespit edilebilir. Bu bağ güçlendirilirse aşk ve evlilik gibi haller ortaya çıkar, eğer bu bağ yok edilirse ayrılık olur. Medyum Vedma Rana ile çalışanlar da ayırma büyüsü yaptırırken bu bağların üzerine yapılan enerjisel müdahaleler sayesinde sonuç alırlar.

Medyum Vedma Rena da dahil olmak üzere tüm medyumlar yaptıkları çalışmaları eski yöntemlere göre yaparlar. Bu yöntemler ayırma büyüsü için de geçerlidir. Kadim dönemlerden bu yana el verme yöntemiyle aktarılmıştır ve sadece gerçekten bu işe kendini adamış insanlar tarafından bilinir. Bu nedenle evde büyü yapmak mümkün değildir.

Metafizik alemlerde sonsuz bir enerji vardır. Bu sonsuz enerji iyi veya kötü niyetle kullanılabilir. Kötü insanların elinde çok tehlikeli olabileceği için medyumlar bu enerjileri her daim hak edenlere aktarmak zorundadır. Gerçek medyumların bildiği hiçbir yöntem internette yer almaz, her daim gizli tutularak sonraki nesillere ulaştırılır.

Sitemizde yer alan, Medyum Vedma Rana ve tüm diğer medyumlar hakkındaki yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz kendiniz de yorumlarınızı yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply nedim at

    ben medyum durmus isimli kisiye vefk yaptirdim kargo gondermesi icin 50 euro ekstra para bile gonderdim yurtdisinda yasamamdan dolayi
    sanirim disarida olmamdan firsat beni dolandirip oyle kurtulabilecegini sandi ama kurtulamaz ben anlaticam herkese her yere yazicam yaptigini
    gonderdigi kargonun icinden yasin kitabi cikti vefk olmasi gereken yerde ustunde etiketi bile duruyor 20 tl yaziyor ben vefk icin 4000 lira gonderdim hak ettigim bu mu sizce? Insanlarin guvenini suistimal etmek ne kadar kolaymis ya! boyle pacayi siyiramaz ama her siteye yazicam bu yaptigini

  • Leave a Reply