Browsing Tag

nohut büyüsü yapan hocalar

En İyi Medyumlar

Nohut Büyüsü Nedir?

Tüm medyum hocalar büyü enerjilerini kullanabilmek için çok detaylı ve zorlu eğitimlerden geçmektedir. Bu eğitimler kimi zaman medyumların tüm hayatlarını kaplayacak kadar kapsamlıdır. Nohut büyüsü gibi büyülerin bilgileri de bu eğitimler sırasında medyumlara öğretilir.

Bir medyum hocanın kendini büyü yapabilecek kadar yetiştirebilmesi için mutlaka havas ve ledün ilimlerinde uzmanlık kazanması gereklidir. Havas ve ledün ilimleri herkes tarafından yapılabilecek çalışmalar değildir. Bu ilimler uzun yıllar süren bir bilgi birikimi neticesinde kullanılabilir. Nohut büyüsü de bu bilgileri içeren bir çalışmadır. Medyum hocalar nohut büyüsü yaparken her zaman birden fazla ilimden destek alarak çalışmaları gerçekleştirir.

Nohut büyüsü gibi büyü uygulamalarının en önemli etkisi duygusal bağlar üzerinde tesir kurmasıdır. Bu tesiri kurabilecek şekilde büyüyü yönlendirmek fazlasıyla zor bir işlemdir. Ancak işinin ehli olan profesyonel medyum hocalar bunu yapabilir. Enerjileri tanımadan bu enerjileri yönlendirmek ve kullanmak hiçbir koşulda mümkün olmayacaktır.

Medyum hocaların büyü yaparken kullandıkları yöntemler de oldukça özeldir. Bu yöntemler medyumlara sadece üstatları tarafından öğretilebilir. Medyum hocalar eğitimleri sırasında gizli tutulan yöntemlere erişir ve bu sayede büyü yapmayı bilir. Nohut büyüsü de dahil olmak üzere her türlü büyü çalışmasında kullanılan tüm bilgiler gizli tutulmakta ve yalnızca hak eden kişilere verilmektedir. Bu durum büyülerin uzun yıllar boyunca bozulmadan aynı şekilde korunmasını ve kötü niyetli insanların eline geçmesini engellemektedir.

Nohut Büyüsü Evde Yapılır Mı?

Nohut büyüsü gibi bir büyüyü evde yapmak hiçbir koşulda mümkün olamaz. Medyum hocaların eriştiği bilgilere sıradan bir insanın erişmesi asla mümkün değildir. Bu bilgiler sadece işinin ehli olan medyumlar tarafından bilinir.

Yanlışlıkla bile olsa ulaşılamayan bu bilgilere bir şekilde ulaşsanız bile yine evde nohut büyüsü yapılamayacaktır. Medyum hocalar kadar nefes gücüne ve enerji hakimiyetine sahip olmak mümkün olmadığı için büyü asla istenen etkiyi veremeyecektir.

Medyumluk tecrübe ve bilgi işidir. Nohut büyüsü de olsa başka bir büyü de olsa medyumların yapacağı tüm çalışmalarda tecrübe çok önemlidir. Sıradan bir insanın en basit büyüyü yapması bile hiçbir koşulda mümkün değildir.

Evde Nohut Büyüsü Yapmak Zarar Verir Mi?

Nohut büyüsü doğru şekilde yapıldığı sürece herhangi bir zararı olmayan çalışmalardandır. Ancak, bu büyüyü yaparken kullanılan yöntemin yanlış olması halinde kişiye zarar verebilir. İnternette yer alan yöntemlerin doğruluğundan emin olmak asla mümkün değildir. Bu nedenle büyüleri mutlaka işinin ehline bırakmak gerekir.

Nohut büyüsü çoğu zaman profesyonel medyumlar tarafından tercih edilmez. Bu büyü yerine çok daha etkili olan papaz büyüsü kullanılır. Medyum hocalar papaz büyüsü ile daha hızlı ve net sonuçlar alır.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada yer almaktadır. Okumak ve yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply Ertan at

    Bu site sayesinde Medyum Hüseyin’in ne mal olduğunu öğrenmiş oldum. Hem beni hem arkadaşımı dolandıran bu kişiyi ifşa etmek istiyorum. Yaptıkları ne kadar yayılırsa o kadar zor durumda kalır inşallah.
    Ben vefk yaptırmak istedim arkadaşım da aşk büyüsü yaptırmak istedi. İkimizden de yüklü miktarda paralar aldı, karşılığında çok ciddi rakamlar ödedik. Arkadaşım ne ödedi bilmiyorum ama benim ödediğim miktar 7000 lirayı geçmişti.
    Bana en başta bir haftada teslim edilecek bir çalışma yaptığından bahsetti. Zaten hızlı olmasını istediğim için bunu kabul ederek bir an önce geleceği umuduyla para ödedim bu kapkaççıya. Bir hafta değil bir ay geçti hala gelmedi. Niye diye sorduğumda bana sürekli bir bahane uydurdu, bir süre asistanları çıktı ibadette hocamız gibi saçma sapan yalanlar söyledi. Gelmeyeceğine inandıktan sonra biraz araştırdım, bu siteyi buldum. Çok kişiye aynı şeyi yaşatmış.
    Tekrar telefon açtım, böyle böyle hakkında çok şikayet var ne diyorsun hoca diye soracaktım şikayet kelimesini duyar duymaz kapattı yüzüme. İnanılır gibi değil ama böyle oldu. Hakkım haram olsun iyki daha fazla para ödememişim dolandırıcıya!

  • Leave a Reply