Browsing Tag

medyum zihni yorumları

En İyi Medyumlar

Trabzon Medyum Hocalar

Hocalar istedikleri her konuda büyü yapabiliyormuş sanılsa da aslında bazı konularda çalışmalar yapmak yasaklanmıştır. Gayb alemlerinin sonsuz enerjisi olsa bile bu enerji belli çalışmalar için medyum hocalar tarafından kullanılmaz. Tüm gerçek Trabzon medyum hocaları eğitimleri boyunca öğrendikleri bu kurala riayet ederek medyumluk işini sadece insanların hayrına olacak şekilde yapmaktadır.

Medyum hocalar bu alanda çalışmaya başladıkları ilk andan itibaren her daim insanlar için hayırlı olan işleri yapmaya gayret ederler. Hayırsız olan kara büyü çalışmaları medyum hocalar tarafından asla kabul edilmez. Trabzon medyum hocaları arasında istisnai olarak kara büyü yapmayı kabul eden hocalar bulunuyor olsa da bu çalışmaların yapılması medyum hocaların yazılı olmayan kuralları gereğince yasaklanmıştır.

Kara büyü uygulamaları sadece zarar vermek için yapılır. Medyumlar başka bir canlıya veya insana zarar vermekten her zaman kaçınır. Bu nedenle bu tarz çalışmaları yapmak istemezler. Kara büyü tamamen şer odaklı çalışmalar olduğu için kadim alemlerin enerjilerini bu iş için kullanmak yanlış sayılır ve yapılmamalıdır. Trabzon medyum hocaları da bu anlayışa sadık kalarak hiçbir şekilde kara  büyü yapmazlar.

Buna ek olarak geleceği görmeye yönelik çalışmalar da imkansızdır. Değil yapmak, yapılması bile mümkün olmayan bu çalışmalar insanların tamamına yasaklıdır. Geleceği görebileceğini söyleyen bir medyum sadece dolandırıcıdır. Gerçekte asla böyle bir şey mümkün değildir. Bu nedenle böylesi vaatlerde bulunan hocalara karşı dikkatli olunması gereklidir.

Büyücü hocaların yaptıkları tüm çalışmalarda sadece hayır düşünülür. Büyü hangi istek için yapılıyor olursa olsun hayırlı bir amaçla yapılmak zorundadır. Trabzon medyum hocaları da bu gelenekleri aynen sürdürerek sadece insanlar için hayırlı işleri yapmaya çalışır. Bu sayede dünya üzerinde manevi ve fiziki alem arasındaki kusursuz denge korunmaya devam eder.

Sitemize gelen medyum hoca yorum ve şikayetleri tek bir başlık altında toplanmaktadır. Gelen medyum yorumlarını okumak ve siz de yorum yapmak istiyorsanız buraya tıklamanız yeterlidir.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply