Browsing Tag

medyum yunus şikayetleri

En İyi Medyumlar

İstanbul Medyum Hocalar

Ayırma büyülerinde diğer büyü türlerine kıyasla çok daha hassas bir çalışma yürütülmek zorundadır. Medyum hocalar bu tarz çalışmalarda iki tarafın da enerjisini incelemek ve buna uygun bir yöntem belirlemek durumundadır. Eğer doğru inceleme yapılmazsa, yöntem de yanlış olacak bunun bir sonucu olarak büyü baştan beri tutmayacaktır.

İstanbul medyum hocaları, ayırma büyüsü gibi hassas incelemelere ihtiyaç duyan büyü türlerinde en temelden başlayarak kişilerin durumunu analiz eder. Bu analiz sırasında sadece manevi dünyaları değil, fiziki alemleri de incelenir. Kişilerin bağlılığını yaratan temel faktör anlaşılır ve buna uygun bir büyü yapılması için gerekli adım atılır. Bu belirleme süreci tamamen medyum hocanın tecrübesi ve bilgisi doğrultusunda şekillenecektir. Bu nedenle, çalıştığınız İstanbul medyum hocası ne kadar tecrübeli olursa alınacak olan sonuç da o kadar iyi olacaktır.

Medyum hoca tekniğini belirledikten sonra kullanılacak malzeme varsa bunu belirler. Ayırma büyülerinde hem malzemeli hem de malzeme kullanılmadan yapılan yöntemler mevcuttur. Kişilerin durumuna göre hangisine ihtiyaç duyulacağına medyum hoca karar verecektir.

Büyü yaptıracağınız İstanbul medyum hocasının sorduğu sorulara en doğru şekilde yanıt vermeniz çok önemlidir. Hoca, size sorduğu sorulara aldığı yanıtlar doğrultusunda yöntem konusunu kesinleştirecek ve atacağı adımları buna göre belirleyecektir. Eğer hocayı yanıltacak şekilde yanlış cevaplar verirseniz yaptıracağınız büyünün tutmamasına neden olabilirsiniz.

Gerçek bir İstanbul medyum hocası, gerekirse farklı isimlerde bilinen, papaz büyüsü gibi büyüleri de ayırma amacıyla kullanabilir. Manevi alemlerin sonsuz enerjisi hiçbir zaman kalıplara sığdırılamayacağı için hangi yöntemin ne şekilde kullanılacağı da hocanın seçimine kalmıştır. Medyumlar, bu seçimleri yıllar boyu elde ettikleri tecrübeler doğrultusunda yapar. Bu konuda herhangi bir bilgisi olmayan sıradan bir insan, bu işin gizli bilgilerini el verme yoluyla almış olan medyum hocanın bilgisine asla erişemez.

Sitemize gelen medyum hoca yorum ve şikayetleri tek bir başlık altında toplanmaktadır. Gelen medyum yorumlarını okumak ve siz de yorum yapmak istiyorsanız buraya tıklamanız yeterlidir.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply