Browsing Tag

medyum süleyman yorum

En İyi Medyumlar

Medyum Süleyman Hoca Yorumları

Gayb alemlerinde sonsuz bir güç bulunur ve bu güç pek çok farklı çalışma için kullanılabilir. Medyum Süleyman gibi medyumlar tarafından yapılabilen yıldızname gibi çalışmalar da bunlardan biridir. Yıldıznameler büyüden farklı olarak insanların hayatlarına doğrudan bir müdahalede bulunmaz. Bunun aksine insanlara gitmeleri gereken yol hakkında tavsiyede bulunur. Bu tavsiyelere uymak veya uymamak yıldıznameyi yaptıran kişiye bağlıdır.

Yıldızname farklı konular için yapılabilir. İş için yapılan bir yıldıznamede medyum tarafından gelecekte iş hayatında oluşabilecek fırsatlar, dikkat edilmesi gereken noktalar ve buna benzer konular ortaya koyulur. Aşk ve ilişkiler için yapılanlarda da benzer bilgiler medyumlar tarafından çalışmayı yaptırana verilir. İster Medyum Süleyman ile çalışanlar ister başka bir medyum hocayı tercih edenler mutlaka yıldızname yaptırmadan önce konuyu belirlemeli ve medyuma bunu belirterek başvurmalıdır.

Yıldızname hazırlayan medyum gayb alemlerine ait ilimlere ihtiyaç duyduğu kadar bu dünyayı da bilmek zorundadır. Her ikisinin harmanlandığı bu çalışma dışarıdan basit bir fal gibi görünse de fal değildir. Bu çalışmanın doğru şekilde yapılabilmesi için mutlaka işinin ehli, gerçek bir medyumla çalışmak gerekir. Sitemizde sadece Medyum Süleyman değil, tüm diğer medyumlar hakkında yorum ve şikayetleri bulabilirsiniz. Yıldızname yaptıracağınız medyumu bu yorumlar ışığında seçerek dolandırıcılar ile karşılaşmadan tam istediğiniz çalışmayı yaptırabilirsiniz.

Yıldızname yapılırken kullanılan ilimlerin en başında astroloji gelmektedir. İsminden de anlaşıldığı gibi bu çalışmayı yapan medyum mutlaka yıldızların pozisyonları, anlamları ve buna benzer konular hakkında bilgi sahibi olmalıdır. Sıradan bir astroloji çalışmasından çok uzak olan yıldıznamelerde astroloji konusunda ciddi bir uzmanlığa ihtiyaç duyulur. Örneğin, Medyum Süleyman yıldızlar hakkında yeteri kadar bilgiye sahip değilse yaptığı yıldıznameler sadece birer masaldan öteye geçemeyecektir. Yine aynı şekilde sadece yıldızları bilmek yetmeyecek, diğer ilimlerde uzmanlaşmamışsa Medyum Süleyman hakkında şikayetler çoğalacaktır. Gerçek medyumlar hariç bu çalışmanın doğru şekilde yapılması kesinlikle imkansızdır.

Yıldızname ile hayatınızı değiştirecek bilgiler edinmek mümkündür. Geleceği göstermeyen ve herhangi bir fala benzemeyen bu özel uygulama ile hayatınızda karşınıza çıkabilecek şeyler önünüze serilir. Tamamen özgür iradenize kalmış seçimler yaparak hayatınızı kendi elinizle daha iyi bir yere getirmeniz mümkün olur. Medyum Süleyman veya herhangi bir medyumun gerçekten bu işi yapabildiğine emin olduktan sonra güvenle yıldızname yaptırabilirsiniz.

Medyum Süleyman ve tüm diğer medyumlar hakkında yazılmış yorum ve şikayetleri okumak, eğer dilerseniz kendiniz de yorum yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.

2 Yorum

 • Reply Kerim at

  mrb. Medyum özcan isimli bir medyumla çalışıyorum bir süredir, çalışmak denirse tabi buna!
  Sürekli olarak vefkimin teslim tarihi değişiyor, başta 5 günde gelecek şey 15 gün oldu 30 gün oldu hala gelmedi.
  Etkisini eğer “gelirse” yazacağım ama vaktiniz kısıtlıysa bu adam vefk yapana kadar kesin iş işten geçer…

 • Reply Mustafa at

  medyum havas yurtdisina gonderim yapmiyor dikkat edin! parayi alana kadar da soylemiyor boyle yapmadigini! parayi aldiktan sonra kusura bakma gonderemiyorum iade de yok bizde diyor kapatip engelliyor!

 • Leave a Reply