Browsing Tag

medyum saime hoca şikayet

En İyi Medyumlar

Medyum Selman Hoca Yorumları

Manevi alemlerin enerjilerini kullanmak için özellikle kültürümüzde en yaygın tercih edilen çalışmaların başında muskalar gelmektedir. Medyumlar tarafından yapılan muskalar, ister Medyum Selman ister başka bir medyum tarafından yapılsın, istenen amacı sağlaması için kişiye özel olarak hazırlanmaktadır.

Gerçek bir medyum asla iki kişi için aynı tür muskayı kullanmayacaktır. Tıpkı büyülerde olduğu gibi muskada da kişiye özel çalışma yapılması çok önemlidir. Tüm medyumlar bunun bilincinde olarak öncelikle muska için gelen kişinin ne için muska istediğini öğrenirler. Kişinin istediği amaca göre sahip oldukları ilimler ile özel bir çalışma hazırlar, istenen etkiye vesile olan bir muska yaparlar. Medyum Selman ile çalışanlar da diğer medyumlarla çalışanlar da aynı kurallara sadık kalınan bir muska yaptırmak zorundadır. Aksi takdirde medyumun yaptığı muskadan istenen etki alınamayacaktır.

Medyum Selman güvenilir mi gibi bir soruyu cevaplamanın tek yolu yaptıracağınız çalışma ile ilgili medyum hakkında yazanları okumaktır. Medyum ne kadar bilgili ve nefes gücü yüksek biriyse hakkında yazılanlar o kadar iyi olacaktır. Örneğin eğer Medyum Selman şikayetleri çoğunluktaysa bu hocayla çalışmanız sizin için iyi olmayabilir. Yine aynı şey tüm diğer medyumlar için geçerlidir. Doğru medyumu bulabilmek için kullanabileceğiniz, hem Medyum Selman hem de diğer medyumlar hakkında yazılmış yorum ve şikayetleri sitemizde bulabilirsiniz.

Muska halk arasında basit bir konu gibi görülüyor olsa da aslında çok karmaşık temellere dayanmaktadır. Gerçek bir medyum tarafından yapılan muskada birden fazla ilim kullanılır, tüm bu ilimler için çok ciddi bir eğitim sürecine ihtiyaç duyulur. Medyum Selman veya herhangi bir medyum tarafından yapılan muska eğer bu ilimler kullanılarak hazırlanmamışsa etki etmeyecek veya istendiği kadar başarılı olmayacaktır.

Yaygın yanılgının aksine ister muska ister başka bir çalışma olsun mutlaka nefes gücü kuvvetli bir hocayla çalışmak gereklidir. Çoğu insan muskada nefes gücünün pek bir anlam ifade etmediğini düşünüyor olsa da bu durum tamamen yanlıştır. Her çalışmada olduğu gibi muskada da medyumların nefes gücü büyük öneme sahiptir. İster Medyum Selman ister başka bir medyum olsun, çalışacağınız kişinin nefes gücünün yeterli olduğundan emin olmak gereklidir. Nefes gücü ile birleşen bilgi ve tecrübe en zorlu çalışmadan bile net sonuç alınmasını sağlayacaktır.

Medyum Selman ve tüm diğer medyumlar hakkında yazılmış yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz kendi yorum ve görüşünüzü diğer insanlar ile paylaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

2 Yorum

 • Reply Metin at

  Selam,

  Medyum Mahmut ile çalışmayı düşünenlere bir tavsiyem var: Çalışmayın.
  Bu kişiye vefk işlemi yaptırmak için 3000 lira para gönderdim, gönderdiğim günün akşamında telefon numaramı engelledi.
  Başka numaradan aradığım, “kusura bakma hata olmuş” dedi, iki güne bilgi vereceğim dedi, o numarayı da engellemiş, iki gün sonra yine ulaşamadım.
  Bu şekilde dört kez engel yedikten sonra bu kişiden hayır gelmeyeceğini ve çalışmamı göndermeyeceğini anlamış oldum.

 • Reply Sercan at

  S.a
  Benim Yorumum Medyum El Rashid ile ilgili olacak, bu medyumla papaz büyüsü için çalıştım, özel ve sadece kendinde olan bir papaz büyüsü yöntemi kullandığını söyledi, bu yöntemin iyi işleyebilmesi için çok pahalı malzemeler var dedi, bu malzemeleri almak için sürekli ekstra para istedi, dolar kurunu bile bahane etti, tüm malzemeleri aldıktan sonra yapmış olduğu büyü tutmadı, büyü neden tutmadı dediğimde hiç oralı olmadı, her defasında telefonu yüzüme kapattı veya tersledi, tabi başta çok iyi hocayım özel yöntem olduğu için çok etkili gibi laflar ediyordu, hiç tutmama ihtimalinden bahsetmemişti, kısacası dolandırıcıdır inanıp güvenirseniz başınız ağrır aklınızda olsun

 • Leave a Reply