Browsing Tag

medyum ramazan hoca sahtekar

En İyi Medyumlar

Gerçek Medyumları Nasıl Anlarız?

Medyumluk mesleği çok eski dönemlerden beri süregelen bir uğraştır. Manevi alemlere ait enerjileri kullanan, dünyevi alemde pek çok şeyi değiştirebilen medyum hocalar insanların yararı için aldıkları kadim eğitimleri kullanırlar.

Gerçek medyumları sahtekarlardan ayırt etmek aslında düşünüldüğü kadar zor değildir. Gerçekten bu işi yapan kişiler kendilerini çok net belli ederler. Gerçek bir medyum hoca hayat boyu bu iş için eğitim aldığı için doğal olarak işiyle alakalı söylediği her kelime nitelikli olacak, sorularınıza en iyi şekilde yanıt verecektir.

Bir medyumun bilgisini sorgulamak oldukça zordur. Çünkü bir hocanın bildiği ile sıradan bir insanın bildiği arasında dağlar kadar fark bulunur. İnsanlar eğitim almadıkları ve gizli kabul edilen bu bilgileri öğrenemedikleri için sadece kulaktan dolma şeyler ile hocanın karşısına çıkar. Gerçek medyumlar el verme yöntemi ile eski bilgileri alır ve işleyerek geliştirir.

Çalışacağınız medyum hocanın gerçek olup olmadığı konusunda hoca hakkında yapacağınız araştırmalar da fikir verecektir. Eğer medyum hoca hakkında çok sayıda olumsuz yorum varsa o kişinin çalışmaları şüphe içerir, tutmayabilir. Gerçek medyum hocalar hakkında kötü yorum bulmak bir hayli zordur. Elbette bu kişileri karalamak amacıyla yapılan yorumlar olabileceği de unutulmamalıdır.

Her şeyden öte, gerçek medyumları en iyi belli eden durum insana olan yaklaşımıdır. Manevi alem ile fiziki alemin bağlantısını bilen hocalar, insanların burada yaşanan sıkıntılarını tam olarak anlamadan manevi alemdekiyle bağlantı kuramayacaklarını bilirler. Bu nedenle çalışmalarında her zaman derdinizi dinler, kimi zaman bir dost gibi yakınlık kurarlar. Gerçek medyumlar bunu hem meslek gerekliliğinden hem de insaniyet namına yaparlar.

Bu tarz ufak noktalara dikkat etmeniz durumunda gerçek medyum hocaları daha net görebilmeniz gayet mümkündür.

Sitemize gelen medyum hoca yorum ve şikayetleri tek bir başlık altında toplanmaktadır. Gelen medyum yorumlarını okumak ve siz de yorum yapmak istiyorsanız buraya tıklamanız yeterlidir.

7 Yorum

 • Reply Mardinli at

  İkna ile ilgili bir çalışmam oldu. Çok karmaşık bir işlemdi açıkcası çünkü bir kişiye değil tüm aileme yapılması gerekliydi.
  Medyum ali gürses bu konuda bana çok yardımcı oldu. Hem konu ile ilgili tavsiyeler verdi hem de nasıl bir çalışma yapılacağını anlatıp içim rahat şekilde işlem yaptırmamı sağladı. Allah razı olsun farklı ve iyi niyetli bir insanmış. İyi ki bu hocayla çalışmışım.

 • Reply Sevgi at

  İyi geceler.
  Medyum Hafize’ye papaz büyüsü çalışması yaptırdım. Bu çalışmanın ne kadar etkili olduğu konusunda okuduğum şeyler olmuştu. Özellikle doğru yapılması gerektiğini ve malzeme olmadan yapılamayacağını okumuştum. Medyum Hafize’ye malzemeler ve büyü için 5000 lira para ödedim. Bu parayı aldıktan sonra büyüyü bir haftada teslim edeceğini söylemiş olmasına rağmen üzerinden günler geçti hala büyü gönderilmedi. Telefonda binbir güçlükle defalarca aradıktan sonra kendisine ulaşabildim. Bana büyünün uzaktan olduğunu ve merak etmeden beklemem gerektiğini söyledi. Papaz büyüsü öyle yapılmıyordu okudum dediğimde telefonu yüzüme kapatarak numaramı engelledi. Bilmeyen insanları kandırmaya uğraşıyor anlayacağınız. Aklınız varsa uzak durun ve başka bir medyumla çalışın tavsiye etmem!

 • Reply Azra at

  Medyum Ebru dolandırıcısına sakın beş kuruş para göndermeyin! Taksitle ödeme yaptım papaz büyüsü çalışmasına, 3. Taksit gönderildi anında bir dakika bile geçmeden ortadan kayboldu ve numarasını değiştirdi!

 • Reply GÖKDENİZ at

  ALLAH ALİ GÜRSES HOCADAN RAZI OLSUN ÜÇ SENEDİR SEVGİLİ OLDUĞUM EVLİLİK DENİLİNCE UZAKLAŞAN KAÇAN ADAMA YAPTIĞI İŞLEM SAYESİNDE EVLİLİK İÇİN GÜN ALDIK ANİDEN HUYU SUYU DEĞİŞTİ KENDİSİ EVLENMEK İSTEDİ TEKLİF ETTİ ALLAH BİN KERE RAZI OLSUN ÇOK MUTLUYUM ŞU AN TARİF BİLE EDEMİYORUM

 • Reply Nedim Zaferoglu at

  Öncelikle bu siteyi yaptığınız için çok teşekkür ederim kendi adıma. Daha önce dolandırılmanın eşiğinden dönerek bu site sayesinde kiminle çalışacağımı görmüş oldum. Birkaç defa dolandırıcıların tuzağına çekiliyordum, bana taksit taksit para ödetiyorlardı, ilk taksitten kurtulmayı başardım. Şikayetlerimi de yazdım sitelere diğer insanlara yardım etmek adına.
  Bu sefer şikayet değil memnuniyet yazacağım. Kısmet açma vefki işlemi yaptırdım. Medyum Ali Gürses isimli medyum hocaya yaptırdım işlemi. Sürecinden falan pek fazla bahsetmek istemiyorum çünkü herkese farklı yapılan işlemler olduğu için buraya yazmam yanıltıcı olabilir ama bir hafta gibi kısa bir sürede kapıma kadar geldiğini belirtebilirim.
  Gelen vefkin kullanımı çok kolaydı. Ali Hoca telefonda vefk daha elime geçmeden önce her şeyi detaylarıyla anlattı, nasıl kullanacağımı söyledi, aklıma takılan sorular için de telefon açtım kendisine, sağolsun yine yardımcı oldu.
  Vefki kendim için istiyordum, daha önce çok kısmetim çıkmasına rağmen bir türlü nasip olmamıştı. Vefki tam olarak medyum ali hocanın dediği şekilde kullandım. Bir hafta geçmeden hiç beklenmedik ve daha önceden olmayıp üstünü kapattığımız durumdan ses çıktı. Olay resmen kendi kendine çözüldü. Allah ne kısmet eder bilemeyiz tabi ama şu an için işler çok ilerledi, nişan söz kıyıldı inşallah da evlilik olacak.
  Medyum ali hocayı olaylardan bilgilendirmek adına aramıştım, teşekkür de ettim defalarca, bu yorumla hem kendisinin hak ettiği değeri görmesini hem de zor sıkıntılar yaşayan arkadaşların çözüm bulabilmesini istiyorum. Allah herkese yardım etsin.

  • Reply ebruli at

   ali beye nasıl ulaşırız nedim bey

   • Reply Nedim Zaferoglu at

    Telefonu var 05355906275 genelde akşamüstüne kadar bakıyor. Mail atmak isterseniz de medyumalibey@gmail.com mail adresi.

  Leave a Reply