Browsing Tag

medyum nuri şikayetleri

En İyi Medyumlar

Zenginlik Büyüsü Nedir? Para Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyüler, bizlerin gayb alemlerinden istediğimiz gibi fayda elde edebilmemiz için kullanılan yöntemlerdir. Zenginlik büyüsü, aşk büyüsü ve daha pek çok farklı büyü türü kullanılarak insanların hayatlarının istenen şekilde düzene girmesi sağlanabilmektedir.

Gerçek bir medyum hoca tarafından yapılan büyü çalışmalarında havas ilmi ile elde edilen büyülü dualar büyük rol oynar. Bazı büyülerde herhangi bir dua okunmuyor olsa bile çoğu büyüde havas yolu ile hesaplanan ve belirlenen dualar okunarak istenen etkiler ortaya çıkarılır.

Zenginlik büyüsü gibi büyü çalışmaları tarih boyunca çok sık kullanılmış olsa da bu çalışmaların nasıl yapıldığı sır olarak saklanmıştır. Medyum hocalar, bu tarz büyülerin kötü niyetli insanların eline geçmesini engellemek için büyünün yapılış yöntemini her zaman için gizli tutar.

Bilindiği kadarıyla, zenginlik büyüsü yapılırken bazı büyü yöntemlerinde dua okunurken bazılarında sadece medyum hocanın nefes gücü ile yapılan çalışmalar kullanılmaktadır. Hangi çalışmanın sizin için en iyisi olduğunu belirlemek sadece medyum hocalar tarafından yapılan özel incelemeler ile mümkün olur.

Zenginlik Büyüsünde Hangi Dualar Okunur?

Zenginlik büyüsü dualar okunarak yapılıyorsa kullanılacak olan duaların neler olacağı tamamen büyülenecek olan kişilere göre belirlenecektir. Bu belirleme işlemi sırasında havas ve ledün ilimlerinden destek alınır.

Ledün ilmi duaların gizli etkilerinin ortaya çıkartılması için kullanılır. Bu etkilerin neler olacağı sadece medyum hocalar tarafından bilinebilir. Gerçek bir medyum hoca, kullanacağı ledün ilmi ile zenginlik büyüsü de dahil olmak üzere herhangi bir büyüde hangi duanın okunması gerektiğini kolayca tespit edebilir.

Havas ilmi zenginlik büyüsü gibi büyülerde çok daha farklı bir amaç için kullanılır. Okunacak olan dualar belirlendikten sonra bu ilim kullanılarak okumaların sayısı belirlenir. Duanın kaç defa tekrar edileceği aynı zamanda numeroloji ve astroloji gibi ilimlerle de alakalıdır. Bazı büyü çalışmalarında gökyüzündeki yıldızların konumu bile çalışmanın doğru olması için önemlidir.

Zenginlik büyüsü yapılırken mutlaka işinden iyi anlayan ve alanında uzmanlaşmış bir medyum hoca ile çalışmak gereklidir. Bu hocalar hem duaların neler olduğunu kolayca belirleyecek hem de herhangi bir hata olmadan çalışmayı başarıyla tamamlayacaktır.

Zenginlik Büyüsü Gerçekten İşe Yarar Mı?

Zenginlik büyüsü yapıldığı andan itibaren insanların üzerinde tesir kurmaya başlar. Bu tesirin istenen şekilde sonuç vermesi medyum hocanın güçlü bir nefes gücüne sahip olmasına bağlıdır. Eğer çalışacağınız medyum yeteri kadar tecrübeliyse ve nefesi güçlüyse büyü gerçekten işe yarayacaktır.

Elbette bu büyünün tutması için fiziksel şartların da olgunlaşmış olması gereklidir. Eğer mümkünse para kazanmak için yollar aramanız, fiziki olarak çaba göstermeniz önerilir. Bu durum mümkün değilse daha fazla vakit alacak olsa da zenginlik büyüsü sayesinde para kazanabileceğiniz yollar zamanla karşınıza çıkacaktır.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bu yorumları okumak, dilerseniz siz de kendi yorumunuzu yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply Turkay at

    medyum mete resmen insanlari yasadiklari yere gore kazikliyor! Papaz buyusu icin uc taksitte toplam 3500 euroya anlastik ben danimarkada yasiyorum bu yuzden bana euro tarifesi vermis dolandirici dayim turkiyeden aradi ona 3500 tl demis arayip niye bunu boyle yaptigini sordugumda bana tek kelime edemeden yuzume telefonu kapatti ilk taksiti gondermistim onuda geri yollamadi yandi yani param haram olsun dolandiriciya

  • Leave a Reply