Browsing Tag

medyum necla yorum

En İyi Medyumlar

Medyum Yorumları ve Tavsiyeleri

Medyumlar sıradan insanlar değil, bazı yeteneklere sahip insanlardır. Medyumluğun çıkış amacı bu yetenekleri insanlara iyilik amacıyla kullanmaktır ancak tarih boyunca değişik niyetli medyumlar da olmuştur. Bazı medyumlar bunu bir gelir kapısı olarak görmekte ve bu yeteneklerinden para kazanmaktadır. Hatta tamamen meslek haline getirenler de vardır. Bazı medyumlar hiçbir ticari amaç gözetmeden yalnızca insanlara iyilik amacıyla yeteneklerini kullanır. Bazıları ise kötü niyetlidir ve bu yeteneklerini insanlara kötülük yapmak için kullanırlar. Medyumları diğer insanlardan ayıran en büyük özellikleri hislerinin çok kuvvetli olmasıdır. Her insan ve her varlık enerji yayar, bazı varlıklar ise sadece enerjiden oluşur. Sıradan insanlar bu enerjileri hissedemezken, medyumlar çok net hissedebilirler. Hatta hisleri o kadar kuvvetlidir ki, ortamdaki yoğun enerjiden çok fazla etkilenirler. Medyumlar çok fazla kötü enerjinin olduğu ortamlardan olumsuz etkilenirler, bu tarz ortamlara girmek istemezler. Aynı şekilde pozitif enerjinin yüksek olduğu ortamlarda da neşeli olurlar, olumlu etkilenirler. Bu özelliklerinin onlara da bu tarz bir dezavantajı vardır. Günümüzde gerçekten yeteneklere sahip medyum sayısı oldukça azalmıştır. Medyumluk unvanı hala devam etmektedir ancak bazı dolandırıcılar gerçek medyumların yerini almıştır. Medyumluk unvanı kötüye kullanıldığında insanlardan çok fazla para alınabilmektedir. Bu yüzden dolandırıcılar insanları kandırmak için bu yöntemi de tercih etmektedirler. Medyumlar bu özelliklerini ya doğuştan kazanırlar ya da el verme yöntemiyle bir başka yakınlarından alırlar. Sıradan bir insandan medyumluk yapmasını beklemek, bu becerileri kullanmasını beklemek yanlış olur. Bu sebeple medyum yorumları ve tavsiyeleri okumak size medyum seçimi konusunda yardımcı olacaktır.

Günümüzde insanlar bazı sebeplerden dolayı medyum arayışı içindedir. Bazen kötü niyetli insanlara paralarını da kaptırabilmektedirler. İnsanlar başlarından geçen deneyimleri diğer insanları da bilgilendirmek amacıyla medyum yorumları ve tavsiyeleri konularına yorum yazarlar. Siz de medyum arayışı içindeyseniz önceliğiniz insanların sıkça tavsiye ettiği medyumlar olmalı. Bu sayede memnun kalınmış medyumlara danışarak taleplerinizi daha kolay karşılayabilirsiniz. Medyum seçimi yaparken medyum yorumları ve tavsiyeleri okumak yapmanız gereken önemli bir adımdır.

Medyumlara büyü yaptırmak, büyü bozdurmak, fal baktırmak, tılsım yaptırmak gibi amaçlarla başvurabilirsiniz. Medyumların bazıları büyü işleriyle uğraşmayı tamamen reddederler çünkü bunu çok riskli ve etik olmayan bir iş olarak görürler. Özellikle büyü konusunda bir medyuma danışacaksanız seçiminizi çok daha dikkatli yapmalısınız. Aksi taktirde başınıza kötü olaylar gelebilir. Bazı medyumlar fal bakma konusunda kendilerini çok geliştirmişlerdir, hatta bazılarının tek işi bu olabilir. Eğer fal baktırmak istiyorsanız bu tarz medyumlara danışarak doğru yorumlar alabilirsiniz. Medyumlar fal bakarken çeşitli yöntemler kullanırlar ve bu yöntemler sayesinde geçmişten ve gelecekten bilgiler verebilirler. Falda önemli olan sizin enerjinizdir. Eğer fal bakılmaya çok yatkın bir insansanız medyumun size vereceği bilgiler hayatınızda büyük önem taşıyacaktır.

Siz de yaşadığınız medyum deneyimlerinizi diğer insanlarla paylaşmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply