Browsing Tag

medyum mesrob şikayet

En İyi Medyumlar

Güncel Medyum Yorumları Nereden İncelenir?

Medyum ne iş yapar diye bakıldığında aslında medyumlarım dünya üstü yetenekleri olduğunu ve buna yönelik işlemler yapıldığı görülür. Medyumlara giden kişiler genelde büyü yaptırma ve büyü bozdurma işlemlerine başvurur. Fakat medyumlar fal bakma, yıldız name falı bakma, tarot bakma, muska yapma gibi işlemlerle de uğraşır.

Medyum Yorumları İnceleme

Medyum yorumları incelemek kişiye uygun en iyi medyumu bulmak için çok önemlidir. Çünkü ne kadar çok medyum bulunsa da bazı medyumlar bu mesleği insanları dolandırmak için yapar. Onlara asında medyum demek doğru olmaz. Medyum mesleği aslında doğuştan gelen bir yetenektir. Fakat dolandırıcıları insanları kandırarak bu yeteneğe sahip olduğunu inandırır. Bununla birlikte insanlardan çok yüksek para alarak dolandırır.

Dolandırıcı olmayan medyumlardan yardım almak için internet üzerindeki yorumların okunması gerekir. Kişilerin daha önceden gidip memnun kaldığı bir medyum hoca yoksa eğer başvurulması gereken tek yol yorum okumaktır. Aynı zamanda insanlar hangi işlemleri yaptırmak istiyorsa ona yönelik bir hoca bulması da gerekir. Böylece hem maddi anlamda hem de zaman anlamında kayıp yaşanmaz.

Güncel medyum yorumları okumak da bir o kadar önemlidir. Çünkü eski medyumların yorumları da internet sitesinde bulunur. Fakat genelde medyumluğu bırakan kişilerin dolandırıcı olduğu ortaya çıktığı için bırakmıştır. Bu nedenle güncel medyumların yorumlarını okumak zaman kaybı yaşatmaz.

Yorumlar okunurken iyi bir medyum bulabilmek için bazı cümlelere dikkat etmek gerekir. Genelde medyumların para odaklı olmaması ve iyi niyetli olması yorumlar arasında aranmalıdır. Çünkü gerçek medyumlar onlara gelen danışanlarına iyilik yapmak için de onların hayatına iyi anlamda dokunabilmek için bu mesleği yaparlar. Fakat dolandırıcı olanlar tam tersi medyumluk mesleğini yapamadıkları gibi kişilerden çok yüksek para almak için para odaklı çalışırlar. Genelde medyum yorumlarını okurken para odaklı olup olmadığına dikkat etmek gerekir.

Aynı zamanda yorumlar içerisinde medyumun geçmiş hakkında yaptığı konuşmanın gerçeklik payı da çok önemlidir. Eğer bir medyum bir kişinin hayatı hakkında doğru yorumlar yapamamışsa o medyum ya dolandırıcıdır ya da iyi bir medyum değildir. Bu nedenle de tarafsız yorumların detaylı incelenmesi gerekir.

Dolandırıcı Medyum Yorumları

Doğru medyum bulmak için dolandırıcı medyumlar hakkında yapılan yorumlara dikkat etmek gerekir. Dolandırıcı medyumlar genelde danışanlarının sorduğu sorulara cevap veremez. Çünkü medyumluk hakkında çok fazla bilgi sahibi olmadıkları için sorulara cevap aramakta zorlanırlar. Bunun yerine daha karmaşık cümleler kurarak bir şeyler bildiğine karşı tarafa düşündürmeye çalışırlar. Aynı zamanda karışık cümleler ve anlamsız sözcükler kullanarak o konu hakkında bilgisinin olduğunu göstermeye çalışır. Bununla birlikte dolandırıcı medyumla genel olarak yapılamayacak sözleri verir. Yani bazı büyüler medyumlar tarafından yapılamaz fakat bunların yapılabileceği sözünü veren medyumlar genelde dolandırıcı olurlar.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetlerini ana sayfada toplamaktayız. Tamamına ulaşmak, dilerseniz kendi yorumlarınız ile insanlara yardımcı olmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply