Browsing Tag

medyum melek yorum

En İyi Medyumlar

Medyum Saliha Yorumları

Gayb alemleri her zaman iyi niyetle kullanılmayabilir. Kimi zaman bazı medyumlar bu alemlerde var olan enerjileri kara büyü gibi çalışmalar için kullanabilmektedir. Medyum Saliha gibi medyumlar tarafından yapılan çeşitli çalışmalar ile kara büyüden korunmak mümkündür.

Medyumlar tarafından yapılan korunma çalışmaları büyünün etkisini göstermemesini sağlar. Korunma çalışmaları yapılan büyü çalışmalarını bozmaz, yalnızca yeni yapılabilecek büyülerin tutmasını engeller. Kimi zaman muskalar kimi zaman vefkler ile yapılan korunma çalışmaları her zaman kesin olarak etki eder. İster Medyum Saliha ile çalışanlardan ister başka bir medyumla çalışanlardan olun, eğer çevrenizde kötü niyetli insanlar varsa bu korunma çalışmalarını yaptırmanız çok önemlidir.

Sitemizde doğru medyumu seçmenize yardımcı olacak pek çok yorum ve şikayet bulabilirsiniz. Sadece Medyum Saliha değil, tüm diğer medyumlar hakkında yazılmış yorum ve şikayetleri bulabilirsiniz.

Korunma çalışmaları türüne göre farklı yapılışlara sahiptir. Korunma için yapılan en yaygın çalışmaların başında büyüden korunma muskası gelir. Çok eski çağlardan beri korunma amacıyla kullanılan muskalar sadece büyüye karşı değil türlü kötü olaya karşı da korumaktadır. Gerçek bir medyum hoca tarafından yapılan korunma muskası çok kuvvetli bir etkiye sahip olacaktır. Medyum Saliha’nın korunma muskası da diğer medyumlar tarafından yapılanlar gibi doğru şekilde yapılması durumunda fazlasıyla etkilidir.

Vefkler korunma amaçlı kullanılan bir diğer çalışmadır. Bu çalışmanın muskadan farklı daha karmaşık olmasından kaynaklanır. Vefk yapılırken mürekkepten duaların okunacağı zamana kadar her şey en ince ayrıntısına kadar hesaplanmak zorundadır. Medyum Saliha’nın vefkleri de bu hesaplamalar ile yapmadığı halde tutmayacaktır. Vefk yapıldıktan sonra etki süresi medyumun kullandığı teknik ve nefes gücüne bağlı olarak değişir.

Korunma çalışmalarını yapan medyumun nefes gücü yüksek olmalıdır. Eğer yeterli nefes gücüne sahip olmayan bir medyum tarafından korunma çalışması yapılırsa güçlü bir medyum tarafından yapılan büyülere karşı korunma sağlayamayacaktır. Bu nedenle araştırma yapmak ve doğru kişiyi bulmak önemlidir.

Diğer insanların tecrübelerinden yararlanarak çalışacağınız medyum hakkında bilgi edinebilirsiniz. Medyum Saliha güvenilir mi öğrenebilir, buna göre çalışacağınız hoca hakkında net kararınızı verebilirsiniz. Güvenilir bir medyumla çalıştığınız sürece en karmaşık uygulamalar için bile endişe etmenize gerek kalmayacaktır. Gerçek medyumlar tüm korunma çalışmalarını doğru şekilde yapacaktır.

Sitemizde yer alan, daha önce Medyum Saliha ve tüm diğer medyumlar ile çalışmış kişiler tarafından yazılan yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz siz de insanlara rehber olması için kendi yorumlarınızı paylaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply Osman at

    AH BE MEDYUM MUSTAFA SENİN GİBİ İNSANLARA NE DENİR BİLMİYORUM! AŞK BÜYÜSÜ YAPTIRMAK İSTEDİM BU KİŞİYE VE ÇOK ŞEY PAYLAŞTIM DERDİMİ DİNLEMİŞTİ BUNA GÜVENDİM BENDE ZATEN İLGİSİ VAR DÜRÜSTTÜR DİYE DÜŞÜNEREK AMA HİÇ ÖYLE BİRİ DEĞİLMİŞSİN!
    BÜYÜ İÇİN PARAYI YOLLAYANA KADARMIŞ TÜM BU İLGİSİ YANILIP TUZAĞINA DÜŞMEYİN ÖYLE GÖRÜNDÜĞÜNE BAKMAYIN GERÇEKTEN DOLANDIRICININ ÖNDE GİDENİ HERİF! PARAYI ALDIKTAN SONRA TELEFONLARIMA BİLE CEVAP VERMEZ OLDU SAYGILI ŞEKİLDE BEKLEMİŞ OLSAM DA ASLA YARDIM ETMİYOR BANA

  • Leave a Reply