Browsing Tag

medyum ferit sahtekar

En İyi Medyumlar

Medyum Edis Yorumları

Bugüne kadar belki de en çok yapılan büyülerden biri olan aşk büyüsü günümüzde de aynı şekilde insanlar tarafından yoğun bir şekilde rağbet görmektedir. Medyum Edis ve tüm diğer medyumlar yapmış oldukları aşk büyüleri ile insanların hayatını değiştirmekte, istenen yola sokmaktadır. En eski çağlardan beri adeta kutsal olarak kabul edilen aşk hali manevi alemlerin kapısını çalmamıza neden olan en kadim duygudur.

Aşk büyüleri çok kez yapıldığı için diğer büyülere kıyasla daha çeşitli yöntemlerin oluşmasına neden olmuştur. Aynı temele sadık kalan Medyum Edis ve diğer medyumlar kendilerine göre aşk büyüsü teknikleri geliştirebilmektedir. Medyum Edis’in aşk büyüsü diğer medyumların büyülerine kıyasla daha farklı etkiler ortaya koyabilir. Bu durum tüm medyumlar için geçerlidir.

Hangi medyum olursa olsun aşk büyüsü yapmak kolay değildir. Bu büyünün tutması için birden fazla hesaplama yapılmalı, çok sayıda ilim kullanılmalıdır. En kolay görünen aşk büyüsünün bile istenen sonucu vermesi için büyük bir emekle yapılması gerekir. Medyum Edis’e çalışma yaptıranlar da diğer medyumlarla çalışanlar da aşk büyüsü için çalıştıkları medyumdan tam anlamıyla emin olmak zorundadır. Medyum Edis güvenilir mi sorusundan emin olmadan herhangi bir büyü çalışması yaptırılmamalıdır. Sitemizde Medyum Edis ve tüm diğer medyumlar hakkında yazılmış yorum ve şikayetleri bulabilirsiniz.

Aşk büyüsünde kullanılan çok sayıda farklı malzeme bulunabilir. En yaygınlarından biri olan düğüm ile yapılan aşk büyüsü geçmişteki haliyle günümüze ulaşan bir örnektir. Medyum Edis ile çalışanların da görebileceği bu büyü çalışması iki insanın hem bağlanmasına hem de birbirine aşık olmasına yol açar. Elbette bu büyü herkes için aynı yoğun etkiyi ortaya çıkarmayacaktır. Her çalışma kişiye özel olarak belirlenmek zorundadır. İşinin ehli olan medyumlar bunu kolayca yapabilir.

Papaz büyüsü gibi çok etkili büyüler de aşk amacıyla kullanılabilmektedir. Hatta büyüden daha farklı çalışmalar olan vefkler de aşk haline vesile olabilir. Bir kişiye en uygun aşk büyüsü papaz büyüsüyle yapılırken diğerinin isteği vefk ile kolayca yerine getirilebilir. Kimin enerjisinin ne tarz bir çalışmaya uygun olduğunu belirlemek medyum hocanın tecrübesi ile gerçekleşebilir. Eğer medyum yeteri kadar tecrübeli ve bilgiliyse yaptığı çalışmadan da aynı derecede iyi sonuç alınacaktır. Bu nedenle Medyum Edis veya herhangi bir başka medyumla çalışmadan önce medyumun bilgi ve tecrübesi iyice araştırılmalıdır.

Medyum Edis ve tüm diğer medyumlar hakkında yazılmış yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz kendi yorumunuzu yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.

3 Yorum

 • Reply coffeelover at

  30lu yaşlarımın sonuna yaklaşıyorum bu yaşa kadar çıkmayan kısmetim bir manevi çalışma yaptırmamla bambaşka bir hal aldı normalde ben böyle büyüdür sihirdir işlerine asla inanan biri değildim ama son çare olarak bir deneyeyim diye medyum ali hoca adında bir medyum ile çalıştım hocanın gönderdiği işlemi kullandıktan sonra benim uzun süredir gönlüm olan ama bana bakmayan hatta adımı bile bilmeyen biri geldi tanışmak istediğini söyledi sadece bir ay gibi kısa bir sürede aramızdaki her şey çok hızlı ilerledi şu an dördüncü ayımız ve aileleri tanıştırıp yüzük taktık seneye yaza da düğün düşünüyoruz muhteşem bir şekilde değişti hayatım bu çalışma sayesinde hiç bu akdar etkili bir şey olacağını düşünmüyordum normalde inancı olan biri değilim bu olay tüm düşüncelerimi derinden etkiledi değiştim diyebilirim çalıştığım hocanın soyadı ali gürses epostası medyumalibey@gmail.com numarası 05355906275 umarım sizlerede faydası olur!!!

 • Reply Kürşat at

  İyi geceler.
  Medyum Ramazan’a bir papaz büyüsü yaptırmıştım. Büyünün nasıl yapılacağını her insan gibi bilmiyorum, bana bir kutu yolladı. Bu kutu içinden çeşitli malzemeler çıktı.
  Malzemeleri nasıl kullanacağım konusunu bilmediğim için kendisine telefon açtım ve bana şaka gibi bir cevap verdi, “ben sadece malzemeleri veririm, büyüyü nasıl yapacağınız ile ilgili destek sağlamam için ekstra ücret ödemeniz lazım.”
  Kendisi büyücülerin piri olduğundan başlayıp yaptığı her türlü büyünün tuttuğuna kadar binbir türlü şey söylemişti ama bu şekilde paragöz biri olacağını hiç tahmin etmemiştim. Tabiki beş kuruş daha göndermedim. Şimdi öyle duruyor kutuda evde malzemeler.

 • Reply Güney at

  Ben olumlu bir yorum paylaşmak istiyorum.
  Evlilik amacıyla vefk ve papaz büyüsü olmak üzere iki ayrı çalışma yaptırdım. Her ikisi de bir haftada elime ulaştı.

  Medyum Ali Gürses bu konuda çok güvenilir biri. DHA, Güneş Gazetesi gibi yerlerde röportajları falan var zaten. Bunlar bile çok özel işaretler. Fakat yine de iyi araştırma yapmak gerekiyor doğal olarak, ben araştırmalarım sonucunda Medyum Ali Hoca’ya ulaştım ve burada tavsiye etmek istiyorum.

  Evlilik vefki diğer kişileri ikna vazifesi de gördü. Çok etkili bir çalışma oldu gerçekten. Hiç beklenmedik şekilde herkes evlilik fikrine sıcak bakmaya başladı. Nikahımızı kıydık, düğünü de nasipse corona önlemleri bittikten sonra yapacağız.

  Diğer papaz büyüsü çok daha farklıydı, onda daha çok ikna çalışması gibi bir amaçla yaptık. Çok zor ikna olacak kişiler bile kendiliğinden bunu teklif etmeye başladı, geceleri rüyasında görüp hayırlı olacağını söyleyenler bile oldu.

  İnşallah başka insanların da zor sıkıntılarını çözmeye vesile olur Ali Hoca. Dertlinin halinden dertli anlar, bu yüzden burada paylaşıyorum herkes görsün diye. Medyumali.com internet sitesi, orada çalışmaları ve diğer iletişim bilgileri yazıyor.

 • Leave a Reply