Browsing Tag

medyum ertuğrul şikayet

En İyi Medyumlar

Medyum Ertuğrul Hoca Yorumları

Manevi alemler hayatımızda sandığımızdan çok daha fazla yer tutar. Kimi zaman iyi ve hayırlı görünen şeyler bile hayatımızı kötü etkileyen birer olan olabilir. Medyum Ertuğrul veya başka bir medyum tarafından yapılacak büyüler ile bu durumlar daha hayırlı ve istediğimiz hale dönüştürülebilir.

Sevdiklerimiz kimi zaman kendileri için hayırsız olan ilişkilere girebilirler. Mutsuz bir evlilik veya buna benzer bir durum oluştuğunda, bu durumu yaşayan kişiler bile fark etmemiş olabilir. Medyum Ertuğrul gibi bu işle uğraşan gerçek medyumlar insanların arasındaki bu sıkıntıları ayırma büyüsü ile olması gerektiği şekle sokabilmektedir. Tarih boyunca aşk büyüleriyle birlikte çoğu kez kullanılmış olan ayırma büyüleri günümüzde de pek çok kişinin ihtiyaçlarına cevap vermek için gerçek medyum hocalar tarafından yapılmaktadır.

Ayırma büyüsü yapılırken iki kişinin arasındaki görünmeyen bağlar üzerinde enerjisel bir etki yaratılır. Bu etkiyi yaratmak için pek çok ilim kullanılmalıdır. Bu ilimler sadece bu işe hayatını adamış olan kişilere el verme yöntemi ile aktarıldığı için seçilecek medyumun iyi belirlenmesi çok önemlidir. Ayırma büyüsü de dahil olmak üzere, hangi büyü için olursa olsun çalışacağınız medyuma güvenmeniz gerekir. Sitemizde Medyum Ertuğrul ve tüm diğer medyumlar hakkında yazılmış olan yorum ve şikayetleri bulabilir, bu sayede çalışacağınız medyum hakkında fikir edinebilirsiniz.

Medyum Ertuğrul’a çalışma yaptıranlarda olduğu gibi, ayırma büyüsü yapılırken mutlaka büyülenecek olan kişilerin enerjilerine “bakım” adı verilen çalışma yapılmalıdır. Kişilerin enerjileri medyum tarafından tam olarak okunmaz ise seçilecek olan büyü yöntemi yetersiz kalacaktır. Bu nedenle ister Medyum Ertuğrul ile çalışanlardan ister başka bir medyumla çalışanlardan olun mutlaka bu adımın gerçekleştirilmesi gereklidir.

Bakım aşamasından sonra medyum kendi tecrübe ve bilgilerinin ışığında yapacağı çalışmayı belirler. Çalışacağınız medyum ne kadar tecrübeli ise bu adımda belirleyeceği büyü yöntemi de sizin için o kadar iyi olacaktır. Doğru yapılmış bir ayırma büyüsü istediğiniz sonucu en kısa sürede verecektir. Medyum Ertuğrul güvenilir mi sorusuna cevabınızdan emin olduktan sonra en zorlu büyü çalışmalarından bile kesin sonuç alacağınıza emin olabilirsiniz.

Gayb alemleri istediğiniz her türlü nimeti size sunmak için Allah tarafından verilmiş olsa da bu alemlerden yararlanmak için seçeceğiniz medyumu iyi araştırmak size düşer. Eğer çalışacağınız medyumdan emin olursanız bu alemler sizin için sonsuz bir hediye olacaktır.

Sitemizdeki Medyum Ertuğrul başta olmak üzere tüm medyumlar hakkında yazılmış yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz kendiniz de yorum yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.

2 Yorum

 • Reply Mustafa at

  İyi geceler arkadaşlar. Medyum Ömer Aydın ile çalışmış olanlar varsa ne demek istediğimi çok iyi anlayacaktır. Bu sahtekar herif telefonda şöyle iyiyim böyle iyiyim diye geçinirken yaptığı çalışmanın arkasında durmayarak beni ciddi anlamda mağdur etti.

  Söz verdiği şey yapılan çalışmadan kesin etki alacağım, eğer çalışma tutmazsa yeniden yapacağıydı. Bu garantileri verdiği için onunla çalışmayı kabul ettim.
  Kendisi büyüyü yaptığını söyledikten sonra en ufak bir etki göremedim. Bir belirti dahi hiçbir şey ortaya çıkmadı.

  Bu duruma karşı büyüyü yeniden yapmak dışında bir şey elimden gelmez diyerek beni başından savdı. Büyüyü yeniden yapmak için de para istediğini belirtmek istiyorum. Normalde yapacağı ek çalışmadan para almayacağını söylemiş olmasına rağmen iş bittikten sonra bu sözünü yutarak tekrar para istedi.

  Bir kez sözünde durmayan ikinci kez de durmaz diye düşünerek para vermedim ve büyüyü tekrar yaptırmadım.

 • Reply Recep at

  Medyum Şehzade dolandırıcıdır! Vefk çalışmasını uzaktan nefes gücümle yaptım diye iddiada bulunuyor!
  O kadar yüzsüz ki en azından bir kağıt parçası bile yollamaya tenezzül etmedi!

 • Leave a Reply