Browsing Tag

medyum ermet şikayet

En İyi Medyumlar

Medyum Rabia Yorumları

Belki de manevi alemler ile ilgili bilinen en yaygın çalışmalardan biri muskalardır. Medyum Rabia da dahil olmak üzere pek çok medyum tarafından yapılabilen muskalar korunma, bereket ve buna benzer pek çok amaç için hazırlanabilmektedir.

Gerçek bir medyum hoca muska yaptığı zaman sadece dua okumaz, bunun dışında pek çok ilimden yararlanmak zorunda kalır. Halk arasında muska yapmak çok basit bir çalışma gibi görülüyor olsa da aslında çok karmaşık bir bilgi birikimine ihtiyaç duyulmaktadır. Medyum Rabia da diğer medyumlar da bu bilgi birikimine sahip olmadığı sürece herhangi bir şekilde muska yapamazlar.

Muska yaptıracağınız medyumu doğru şekilde seçmek çok önemlidir. Hem bilgisi hem de nefes gücünden emin olduğunuz bir kişi ile çalışmanız çok önemlidir. Her ikisi bir arada olmadığı sürece muskanın etkisi istediğiniz kadar yoğun olmayabilir. Medyum Rabia’ya muska yaptıranlar da diğer medyumlarla çalışanlar da mutlaka iyi bir araştırma yapmak ve medyumu buna göre seçmek zorundadır. Sitemizde Medyum Rabia ve tüm diğer medyumlar hakkında yazılmış yorum ve şikayetleri bulabilirsiniz. Bu yorum ve şikayetleri okuyarak muska yaptıracağınız medyumun güvenilir olup olmadığı hakkında fikir edinebilirsiniz.

Korunma muskaları insanları bazı büyülerden korumaya yetebilir. Güçlü bir medyum tarafından yapılmış olan korunma muskası hem büyüden hem de fiziki olarak insanın başına gelebilecek kötü durumlara karşı korunma sağlayacaktır. Bu muskalar hazırlanırken hangi duaların okunacağı veya yazılacağı medyum hoca tarafından yıllar boyunca alınan eğitimler sonucunda öğrenilir. Medyum Rabia gibi muska yaptığını iddia eden her medyum mutlaka bu eğitimden geçmiş olmak zorundadır.

Korunma dışında insanların belli sıkıntılarını gidermek amacıyla da muska yapılabilir. Örneğin devamlı olarak kabus gören ve iç sıkıntısı yaşayan bir kişi muska ile dertlerinden kurtulabilir. Tüm bu etkiler için sadece gerçek bir medyum bulmanız yeterli olacaktır.

Her muskanın kendine ait bir kullanım yöntemi mevcuttur. Kimi muskalar kişinin üstünde bulunmalı, kimisi ise evde bir yere bırakılarak kullanılmalıdır. Çalışacağınız medyum bu konuda gereken bilgiyi vermelidir.

Muska basit bir çalışma gibi görülmemelidir. Mutlaka gerçek bir medyum ile çalışılmalı, eğer Medyum Rabia ile çalışacaksanız öncelikle Medyum Rabia hakkındaki yorumlar okunmalıdır. Güvenilir olduğuna tam emin olmayan hiçbir medyumla çalışılmamalıdır.

Sitemizde yer alan, Medyum Rabia ve tüm diğer medyumlar hakkında yazılmış olan yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz kendiniz de medyumlar hakkındaki yorumlarınızı paylaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply Blackpearl at

    Uzun süredir evlenmmeye çalışan biriyim yanlış veya doğrudur herkeze göre değişir ama benim evlenmek istediğim kişi uzaktan bir akrabam olduğu için sülalede hiçkimse kabul etmedi sıcak bakmadı ikna edemedik
    bunun üzerine ben ali gürses hocaya ikna işlemi yaptırdım büyüyü yaptıktan bir hafta geçmeden akrabalarım bizimle ilgili sorular sormaya başladı siz evlenecekmisiniz seviyormusunuz gibi sorular soruldu hep ali hocanın çalışmasının etkisiyle zaten insanların bakışı bile değişti bize hep iyi bakmaya başladılar bizim ilişkimizi kabullendiler
    çalışmadanda bahsedeyim bir haftada elime geldi yapılan işlemin çok güçlü olduğunu okumuştum zaten ali hocadan hiç şüphem olmadı tutma süreside yanlış olmasın bir hafta bile sürmedi diyebilirim güvenilir bi medyum hoca medyumali.com sitesi 05355906275 telefonu sizede fayda sunar inşallah

  • Leave a Reply