Browsing Tag

medyum eren sahtekar

En İyi Medyumlar

Aşk Büyüsü Kimlere Yapılabilir?

Bir medyum hoca hangi büyüyü yapacak olursa olsun o işin eğitimini en iyi şekilde almak zorundadır. Aşk büyüsü için de bu durum geçerlidir. Eski dönemlerden beri sıkça kullanılan bu büyü yönteminin doğru şekilde uygulanması medyumun eğitimine bağlıdır.

Büyü yapılacağı zaman medyumlar öncelikli olarak büyü yapılacak kişilerin enerjilerini inceler ve buna uygun karar verir. Eğer yapılacak olan çalışma tutmayacaksa alternatifler değerlendirilir veya büyü yapılması kabul edilmez.

Aşk büyüsü için kullanılan çok sayıda büyü yöntemi bulunur. Papaz büyüsü gibi fazlasıyla etkili ancak bir o kadar da zor olan büyü yöntemleri aşk için kullanılabilir. Yine aynı şekilde bazı medyumların kendilerine özel olarak geliştirdikleri büyü yöntemleri mevcuttur.

Aşk büyüsü gibi büyü çalışmaları teoride herkese uygulanabilir ancak her durumda etkili olmaz. İmkansız hallerde bulunan kişiler için aşk büyüsü yapılması doğru olmayacaktır. Örneğin birbirinden nefret eden veya aralarında hiçbir şekilde sevgi bağı oluşmasına imkan olmayan kişilere aşk büyüsü yapılamaz. Elbette bu durumun istisnaları mevcuttur. Bazı medyumlar birbirini daha önceden seven ancak artık nefret eden kişilere başarılı şekilde aşk büyüsü yapabilmektedir.

Tanımadığımız Birine Aşk Büyüsü Yapılabilir Mi?

Herhangi bir büyü yapıldığı zaman bu büyünün dünyaya belli şekillerde yansıması olur. Doğru şekilde yapılmış bir büyü kısa süre içerisinde istenen sonucu verecek biçimde etki gösterir.

Aşk büyüsü söz konusu olduğu zaman farklı şekillerde etki ettiği gözlemlenir. Kimi zaman kişiler arasında bizim göremediğimiz bağlara etki eder kimi zaman ise direkt olarak büyülenen insanların enerjisel alanları birbirlerine yakınlık duyar.

Aşk büyüsü yapılacak olan kişiler arasında herhangi bir tanışıklık bulunmuyorsa enerjisel bir bağ kurulması da olanaksız olacaktır. Sokaktan geçen ve birbirini hiç tanımayan, daha önce görmemiş olan iki kişi arasında aşk hali büyü ile oluşturulamaz. Bu şekilde etki eden bir çalışma henüz görülmemiştir.

Bazı medyumlar tanımadığınız kişilere aşk büyüsü yapılabileceğini iddia etmektedir. Ancak bu durum tamamen umut tüccarlığı ve dolandırıcılıktan ibarettir. Nasıl ki dünyanın diğer ucunda bulunan bir ünlü ile bir hayranı arasında aşk büyüsü yapılamıyorsa tanımadığınız kişilere de büyü çalışması yapmak mümkün değildir.

Ayrılmış Kişilere Aşk Büyüsü Yapılabilir Mi?

Eğer biten bir ilişki varsa bu ilişkiyi tekrar canlandırmak için aşk büyüsü yapılabilir. Ayrılan kişiler arasındaki ilişki çok kötü olsa, birbirinden nefret ediyor olsalar bile daha önceden böylesi bir bağ olduğu için işinin ehli bir medyum hoca kolayca aşk büyüsü yapabilecektir.

Elbette bu durumda da bazı istisnalar bulunur. Bu istisnaları medyum hocalar tespit ederek size belirtecektir. Eğer herhangi bir problem yoksa aşk büyüsü ayrılmış olan kişileri tekrar barıştırmak için yapılabilir.

Sitemizde sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak isterseniz ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

2 Yorum

 • Reply Mehmet at

  Medyum Semiha’ya yaptırmış olduğum vefk uygulaması iki ay geçmesine rağmen herhangi bir etki göstermedi.
  Medyum Semiha’yı önermiyorum. Telefon açıp ne yapabiliriz diye sormaya çalıştığım zaman hiç iyi bir tavır sergilemiyor. Devamlı olarak sanki olan şey benim suçum gibi davranıyor. Garip bir insan gerçekten anlamıyorum.
  Tavsiye etmem başka medyum bulun…

 • Reply Mustafa at

  MEDYUM HALİMEYLE SAKIN ÇALIŞMAYIN! PAPAZ BÜYÜSÜ YAPTIRDIM HİÇBİŞEY GÖNDERMEDİ! DOLANDIRICININ ÖNDE GİDENİ! GÜNLERCE KARGO BEKLEDİM GELECEK DİYE TELEFON NUMARASINI DEĞİŞTİRMİŞ KULLANILMIYOR ORTADA KALDIM RESMEN

 • Leave a Reply