Browsing Tag

medyum büyü bozan hocalar

En İyi Medyumlar

Medyum Yorumları ve Şikayetleri Neden Önemlidir?

Medyumlar, özel yeteneklere sahip olan kişilere denir. Genel anlamda dünyadan göçüp gitmiş olan kişilerin ruhları veya 3 harfliler ile iletişime geçerler. Son derece özel güçlere sahip olan bu kişiler bilgileri, tecrübeleri ve eğitimleri ile isteklerini yerine getirebilirler. Günümüzde pek çok kişi medyumlara başvurmaktadır ve piyasada gerçek veya yalancı pek çok medyum bulunmaktadır. Bu nedenle herhangi bir medyuma gitmeden önce medyum hoca şikayetleri hakkında araştırma yapmak gerekir.

Medyum şikayetleri titizlikle incelenirse eğer kendinize medyum seçme konusunda oldukça iyi bir rehber bulmuş olursunuz. Bu şikayetlerde:

  • Hocanın istekleri başarıya ulaştırıp ulaştıramadığı
  • Hangi hocanın eğitiminin olup hangisinin olmadığına yönelik bilgi alma şansı
  • Zaman ve para kaybı olmaksızın direkt başarıya ulaşma şansı
  • Yanlış yapılacak olan büyü, sihir gibi işlemlerden korunma şansı elde edebilirsiniz.

Medyumlar, dünyada var olan enerjiyi kullanarak bir takım işlemler yapar. Ancak bu durum o kadar risklidir ki eğer ilmini tam bilmeyen kişiler tarafından yapılırsa o zaman geri dönme ihtimali dahi bulunur. Bunun gibi durumlara düşmemek için muhakkak medyumlar hakkında yapılan yorumlara itibar edilmelidir.

Medyumlar Nasıl Bilgi Alırlar?

Medyum hoca şikayetleri tam olarak incelendiğinde kendisinin farklı kaynaklardan bilgi aldığına yönelik olarak ifadeleri bulunan pek çok kişi bulunur. Bunlar medyumluk ile uzaktan yakından ilgisi yoktur. Medyumluk oldukça zor bir zanaattır ve herkesin yapabilmesi mümkün değildir. Bu nedenle uzun süre boyunca tek bir medyuma giden kişiler, medyumun sadece zaman kaybettirdiğini anladıklarında aradan aylar hatta yıllar geçmiş olmaktadır.

Medyumların nasıl bilgi aldıkları konusunda fikir sahibi olunursa eğer onlara yapılan yorumlardan çıkarım yapmak daha kolay olacaktır.

  • Altıncı Hisler: Her insanda var olan altıncı hisler, medyumlarda daha gelişmiştir. Öncelikle karşıdaki kişiyi dinleyen medyum hocalar daha sonra içlerindeki sese kulak verirler.
  • Kulak Yolu: Kulak yolu ile bilgi alan medyumlarda bulunmaktadır. Bunlar, yanlarında bir kişi varmış gibi dururlar ve onun sesini anlamaya çalışırlar.

Bunun haricinde karşıdaki kişinin tırnaklarına bakarak bilgi alan medyumlarda bulunur ancak bu yöntem çoğu zaman yanlış sonuçlar vermiştir. Şimdi bir medyuma gidilip sorun anlatıldıktan sonra artık medyum tarafından nasıl bilgi alındığı ve sizlere nasıl yardımcı olunduğu anlaşılmaya başlanmıştır. Bu aşamadan sonra medyum şikayetleri daha bir anlam kazanmış olur.

Medyumlar, dünyanın kurulduğu ilk andan itibaren günümüze kadar ortaya çıkan enerjiyi kullanır. Bu şekilde gaipten bilgiler alır, geleceği şekillendirebilir. Yapılan her bir çalışmanın enerjisi kişiye özeldir. Her medyum tarafından bunun gibi işlemlerin yapılması mümkün değildir. Bunun için medyumlara yapılan yorumlar her zaman dikkatli bir şekilde takip edilmeli ve olumlu yorumlar alan medyumlara daha çok güvenilmelidir.

Sitemizin kurulum amacı medyumlar hakkında ziyaretçilerinden gelen yorumları ve şikayetleri yayınlamaktır. Sizlerde gelen yorumlara göz atmak ve deneyimleriniz ile insanlara ışık tutmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply