Browsing Tag

medyum aziz zahran şikayet

En İyi Medyumlar

İsviçre Medyum Hocalar

Medyum hocalar, öte alemler konusunda çok uzun yıllar süren çalışmalar sonucunda bilgi edinir. İsviçre medyum hocaları gibi bu işi meslek olarak yapan tüm medyumların büyü yapmayı öğrenmesi küçük yaştan itibaren başlayan eğitimler ile mümkün olur. Medyumlar, bu eğitimler sırasında kendilerini geliştirir ve büyü yapmak için gereken bilgileri edinir.

Büyü yapmak için kullanılan bilgiler tamamen medyum hocaların üstatları tarafından öğretilir. Kimi zaman çeşitli kitaplarla kimi zaman ise sözlü olarak medyumlara aktarılan büyü yöntemleri kadim dönemlerden beri korunarak günümüze ulaşmıştır. İsviçre medyum hocalarından veya başka bir ülkede faaliyet gösteren medyumlardan olması fark etmeksizin tüm medyumların bilgileri öğrenme süreci bu şekilde gerçekleşir.

Bilgilerin saklanmasındaki temel sebep kötü niyetli insanların büyü yapmasının önüne geçmektir. Bu çalışmalar yapılırken sadece iyi amaçlarla kullanılması tercih edilir. Medyumlar insanlara yardım etme sorumluluğu ile birlikte öte alem ile bu dünyanın dengesini sağlama sorumluluğuna da sahiptir. İsviçre medyum hocaları, bunun bilincinde olarak tüm diğer medyum hocalar gibi bildiklerini asla dışarıdan insanlar ile paylaşmaz.

Medyumların eğitimi sırasında enerjilerde mesafelerin herhangi bir şekilde önemi olmadığı da öğretilmiştir. Gayb alemlerine ait enerjiler dünyamızdaki her noktaya, aynı yoğunlukta etki edebilir. Bu nedenle, İsviçre medyum hocaları tarafından yapılan bir büyü çalışması uzaktan da olsa aynı şekilde etki gösterecektir.

İsviçre Medyum Hocaları Uzaktan Büyü Yapabilir Mi?

İsviçre medyum hocaları kadim dönemlerden gelen büyü yöntemleri ile çalışmalarını yapar. Bu çalışmalar sırasında birçok ilim konusundaki bilgilerinden yararlanır. Medyumlar, tüm çalışmalar için önce büyü yapılacak olan kişinin enerjisini inceler.

Çalışacağınız İsviçre medyum hocası tarafından yapılan bu incelemede büyünün uzaktan yapılması konusunda herhangi bir sakınca bulunmuyorsa dilediğiniz gibi büyü çalışması yaptırmak mümkündür. Öte alemlerin enerjileri her yerde aynı etkiye sahip olduğu için medyum hocalar tarafından yapılacak olan doğru yönlendirme ile her yerde aynı şekilde etki görülür.

Medyumlar büyü yaparken çok dikkatli olmak zorundadır. Bu tarz çalışmalarda elde edilecek sonuçların kimseyi mağdur etmemesi gerekir. İsviçre medyum hocaları da çalışma yaparken buna sadık kalarak işlemleri tamamlar.

Uzaktaki Kişilere Büyü Yaptırılabilir Mi?

Büyü yapılırken uzaktan yapılan çalışmalar sadece kendiniz için değil aynı zamanda size uzakta olan kişiler için de yapılabilir. İsviçre medyum hocaları farklı yöntemler kullanarak, istediğiniz her çalışma için uzaktan işlem yapabilir.

Eğer çalışmada herhangi bir malzeme kullanılıyorsa ve büyülenen kişinin bu malzemeyi alması, bir yere bırakılması gerekiyorsa medyumlar tarafından kargo yoluyla çalışmanın iletilmesi mümkündür. Bazı İsviçre medyum hocaları bu şekilde çalışmayı tercih etmiyor olsa da çoğu medyum bu yöntemi kullanmaktadır.

Sitemize gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada yer almaktadır. Tümünü okumak ve yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply