Browsing Tag

medyum ali sami şikayetleri

En İyi Medyumlar

Sivas Medyum Hocalar

Türkiye, manevi ilimler konusunda oldukça zengin bir coğrafya. Neredeyse her ilde medyum hocaya rastlamak mümkündür. Neredeyse her ilde çok karmaşık çalışmalar yapabilen hatta yeni medyumlar yetiştirebilen hocalar bulunmaktadır. En çok medyum hocanın bulunduğu illerimizden olan Sivas’ta da manevi çalışmalara büyük önem verilmektedir. Sivas medyum hocaları çok özel çalışmalarda bile başarılı ve hızlı sonuç aldıklarından sadece kendi şehirlerinden değil, çevre illerden de fazlasıyla talep görmektedir.

Sivas medyum hocaları tarihin ilk günlerinden beri varlığını sürdüren kadim medyumluk anlayışı ile hareket eder. Eğitimleri, Türkiye’deki her medyum hoca gibi hem teorik hem de pratik bir süreç içerir. Çocukluk yıllarından itibaren başlayan bu eğitim süreci kendilerine medyum adını vermeyi hak edene kadar devam eder.

Sivas medyum hocaları, bu işe atılmadan önce güçlü bir nefes gücüne sahip olduklarını ispatlamak zorundadır. Bu nefes gücü çoğu zaman çocukluk yıllarında kendiliğinden ortaya çıkar. Etraftaki insanlar bu tarz çocukları fark ederek üstat medyum hocalara yönlendirir. Akabindeyse medyum hocaların eğitim süreci başlar.

Her medyumda olduğu gibi Sivas medyum hocalarında da bu eğitim süreci oldukça zorludur ve içerisinde çok kadim bilgiler bulunur. İlk çağlardan beri sadece el verme yöntemi ile medyumdan medyuma aktarılan bir takım kadim bilgiler Sivas medyum hocalarına öğretilir. Yine aynı şekilde bu bilgileri nasıl insanlığın hayrı için kullanacakları öğretilir. Bu süreç çok uzun yıllar alabilir. Medyum hoca tam olarak hazır olduğunda diğer alemlerin enerjilerini kullanmaya başlar, hazır olana kadar beklemek zorundadır.

Kadim dönemlerden beri devam eden bu anlayış medyum hocaların ilk günkü gibi dünya üzerinde manevi alemleri kullanabilmesini sağlar. Bu alemlerin enerjileri ancak bu kadar yoğun bir eğitim süreci sonucunda kullanılabilmektedir.

Sitemize gelen medyum hoca yorum ve şikayetleri tek bir başlık altında toplanmaktadır. Gelen medyum yorumlarını okumak ve siz de yorum yapmak istiyorsanız buraya tıklamanız yeterlidir.

Yorum yapılmamış

Leave a Reply