Browsing Tag

medyum ali hoca ekşi

En İyi Medyumlar

Medyum Ali Hoca Yorumları

Bir medyum büyü yapabilmek için mutlaka uzun süreli bir eğitim sürecine ihtiyaç duyar. Medyum Ali Hoca ve tüm diğer medyum hocalar üstat medyum hocalar tarafından yetiştirilir ve bu sayede büyü yapabilecek seviyeye ulaşır. Eğer hocalar bu eğitimlerden geçemezse yaptıkları büyü çalışmalarında başarılı olmaları da beklenemez.

Doğru medyumu seçmek fazlasıyla önemlidir. Özellikle karışık büyü çalışmaları söz konusu olduğu zaman doğru medyumu seçmeden yapılan çalışmadan başarı elde edilemez. İyi bir medyumun yapacağı tüm çalışmalar bilgisi ve eğitimi ile elde ettikleri sayesinde başarıya ulaşıyor olsa da yetersiz bir hoca sadece zaman kaybından ibaret olacaktır. Hangi hocanın gerçek medyum olduğunu, hangisinin sahtekar olduğunu anlamak için sitemizde yalnızca Medyum Ali Hoca değil tüm diğer medyum hocalar hakkındaki şikayet ve yorumları okuyabilirsiniz.

Medyum hocaların yaptığı en karışık çalışmalar arasında gösterilen papaz büyüsü özellikle bilgili ve tecrübeli bir hoca gerektirir. Papaz büyüsü yapan iyi isimleri belirlemek için diğer medyumlar ve Medyum Ali Hoca’nın papaz büyüsü ile ilgili yorumları sitemizde okuyabilirsiniz. Böylece bu büyü ile ilgili fikir edinebilirsiniz.

Papaz büyüsü yapılış itibariyle medyum hocaya büyük sorumluluk yükler. Çok karışık ve etkili bir büyü olduğu için medyum hocalara çalışma yaptıran kişilerin iyi bir araştırma yapması çok önemlidir. Yapılan çalışmada medyum hoca büyünün amacına uygun olarak malzeme belirler ve yapılması gereken okumaları yapar. Bunu yapmadığı sürece yapılan büyünün etkili olması beklenemez. Yine bununla birlikte papaz büyüsünün diğer büyülere kıyasla daha zor olması nedeniyle mutlaka büyü özelinde araştırma yapılması gereklidir. Örneğin, eğer Medyum Ali Hoca ile çalışacaksanız, Medyum Ali Hoca yorumları hakkında yapacağınız bir araştırma yeterli gelmeyebilir. Hocanın yapmış olduğu papaz büyüleri ile ilgili yorumlara bakmanız çok daha net sonuç almanızı sağlayacaktır.

Papaz büyüsü pek çok diğer büyü uygulamasına kıyasla daha hızlı ve net sonuç verir. Bu nedenle işinin ehli olan medyum hocalar diğer çalışmalar yerine bu uygulamayı önerebilir. Aşk büyüsünden ayırma büyüsüne kadar neredeyse her amaç için kullanılabilen bu kadim büyü yöntemi ile isteklerinizi kolayca elde edebilirsiniz. Elbette bunun için ön şart detaylı bir araştırma yaparak mutlaka gerçek bir medyum hoca ile çalışmayı tercih etmektir.

Sitemizde, gerçek medyum hocaları bulmanızı sağlayacak olan Medyum Ali Hoca ve tüm diğer medyumlar hakkında yapılmış yorumları, şikayetleri okuyabilir, kendiniz de yaşadığınız deneyimleri buraya tıklayarak yazabilirsiniz.

3 Yorum

 • Reply Mert at

  medyum el rashid kadar kotu niyetli bir hoca gormedim ben! yaptigi papaz buyusu hic tutmadi zaten onu gec ona zaten tamam ama telefon acip bana tutmayan buyunun sebebi sensindir benim buyulerim hep tutar diyebilecek kadar kaba bir insan! bana bu sekilde soylemekle kalmadı ne hayat tarzim kaldı ne yasantim bir suru kotu soz etti! kimse bu kisiyle calismasin!

 • Reply Celalettin at

  Selamın aleyküm, Rottherdam’da yaşıyorum. Burada iyi bir medyum bulamıyorum. Medyum Anna tavsiye edildi. Dolandırıldım. 1000 euro para gönderdim. Vefk gönderecekti. Göndermedi. Gönderdiğini söyledi ama telefonumu engelledi. Kargo takip numarası vermiyor. Başka bilgide vermiyor devamlı olarak ben bakarım diyor ama bakmıyor. Kandırılmak isteyen bu kişiye gitsin. Dolandırıcının profesyonel olanı.

 • Reply Burhan at

  Medyum Ali Gürses ile çalıştım ve memnun kaldım.

  Papaz büyüsü yaptırdım, bir haftada geldi elime. Kargo ile gönderdi. Çok ücra bir yerde yaşıyor olmama rağmen buraya gelen tek kargo firmasını bulup göndermiş. İlgili davranıyor.
  Yaptırdığım büyünün etkisi de gayet güzel geldi. 10 günde falan tuttu sanırım tam olarak, etkileri hafif başlayıp yoğunlaştı, çok doğal gelişti o yüzden tam olarak ne gün tuttuğunu söyleyeceğim yalan olmasın.
  Ya bu siteydi ya başka bi site Medyum Ali Hoca’yı orada okumuştum başka bir arkadaş önermiş. Öneren arkadaştan da Allah razı olsun. Çalışmak isteyenlere de tavsiyemdir gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz.

 • Leave a Reply