Browsing Tag

koruma muskası yazan hocalar

En İyi Medyumlar

Koruma Muskası Nedir?

İnsanların enerjileri, öte alemlerde var olan güçler ve çeşitli büyü yöntemleri aracılığıyla tesir altına alınabilmektedir. Kimi zaman duygusal kimi zaman ise maddi konularda yapılabilen bu büyüler bazen iyi niyetle yapılabildiği gibi bazı durumlarda da kötü amaçlarla uygulanabilmektedir. İyi niyetli büyüler hayatımızı olumlu etkilerken kötü niyetle yapılan çalışmalardan koruyucu muska gibi işlemler sayesinde korunmak mümkündür.

Koruyucu muska çalışmaları tıpkı büyülerde olduğu gibi maneviyatta bulunan enerjileri kullanmaktadır. Bu enerjilerin sonsuz bir gücü ve potansiyeli bulunur. Çalışmayı yapan medyum hocalar, enerjisel olarak inceledikleri çok sayıda noktayı birleştirir, böylece insanların büyü tesirinden korunmasını, her zaman güvende olmasını sağlayan bir koruma muskası yapabilir. Tıpkı büyü gibi zor olan bu çalışmada da medyum hocanın nefes gücü önemlidir.

Koruma muskası yapılırken her şeye özen gösterilmek zorundadır. Bu işlemlerde kullanılan tekniklerden okunan dualara kadar her noktada özenli davranılması önemlidir. Eğer bu aşamalar doğru şekilde yapılmazsa, elde edilecek olan sonuçlar hiçbir zaman beklendiği gibi olmayacaktır. Bu nedenle, koruyucu muska yapacak olan kişilerin niteliklerinden her zaman emin olmak gereklidir.

Koruma muskası insanın çevresinde adeta enerjisel bir kalkan oluşturur. Bu kalkan sayesinde hiçbir zaman zarar görmeyeceğiniz, büyüyü yapan kişi her ne kadar güçlü olursa olsun korunmanızı sağlayacak bir enerji alanı oluşturulmaktadır. Böylece, papaz büyüsü gibi çok güçlü büyüler de dahil olmak üzere her türlü büyüden korunmanız sağlanmaktadır.

Koruma Muskası Yapılırken Pek Çok Aşama Vardır

Koruyucu muska işlemine başlarken ilk olarak medyum hocalar tarafından kişinin enerji alanı incelenmek zorundadır. Bu inceleme neticesinde kişi üzerinde herhangi bir büyü olup olmadığı anlaşılır. Koruma muskası üzerinde büyü olan hiç kimseye yapılamamaktadır. Medyum hocalar, öncelikle büyüyü çözmek daha sonra gelecek büyülerden koruyacak bir işlem gerçekleştirmelidir.

Tüm bu işlemler yapılırken medyum hocaların her zaman için özel zamanlama ile uygulamayı gerçekleştirmesi gerekir. Koruyucu muska yapacak olan medyumlar mutlaka kişinin enerjisine uygun zamanlama ile hareket etmek zorundadır. İşlemi yapacak olan medyum hocaların bu konuda bilgi sahibi olması çok önemlidir. Astroloji gibi ilimler zaman zaman muska yapımında kullanılabilir.

Öte Alemler Çok Fazla İlim Bilgisi Gerektirir

Koruma muskası her ne kadar büyülere karşı korunma amacıyla yapılıyor olsa da bu işlemler sırasında da medyumların ilim bilgisi fazlasıyla önemlidir. Eğer yeteri kadar bilgi sahibi olmayan bir medyum ile çalışırsanız yapılan işlemin hiçbir faydası görülmeyecektir.

Kişinin durumuna göre havas ve ledün gibi ilimlerden yararlanıldığı görülebilmektedir. Bu ilimler haricinde, astroloji ve numeroloji de koruyucu muska hazırlanırken kullanılabilir. Medyumlar, aldıkları özel eğitimler sayesinde tüm bu işlemlerle alakalı gerekli çalışmaları yapacak, hiçbir zaman mağduriyet yaşamadan istediğiniz tesiri alabilmenizi sağlayacaktır. Eğitimli medyum hocalar, onlarca farklı ilmin gücünden yararlanarak her daim başarılı sonuçlar almaktadır.

Tüm medyumlar ile ilgili sizden gelen çok sayıda yorum ve şikayeti ana sayfamızda toplamaktayız. Tamamına ulaşmak ve kendi yorumlarınızı yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply Sonuç at

    Herkes genelde dolandırıldıkları hocaları yazmışlar bense güvenilir bir hoca tavsiyesinde bulunacağım. Kendi yaptırdığım çalışmadan yola çıkarak gerçekten de hakkıyla işlem yapan bir hoca olduğunu söyleyebilirim.
    Çalışmanın detayları hakkında yazmayacağım yazsam destan olur. Ama ailemle alakalı bir durum olduğunu söyleyebilirim. Özellikle yuvamın kurtulmasını sağlayan bir çalışma oldu.
    Çalışma bir hafta sürdü, ali hoca başta söylediği şekilde bir haftada tamamlayıp kargoladı. Gelen vefk işlemini üzerimde taşıdım, hocaya nasıl kullanacağımı sormuştum zaten.
    15 gün civarında bir süre beklemek durumunda kaldım. Daha sonra çok hızlı bir şekilde sonuç aldım. Hocama telefon açtım hatta çalışmanın tuttuğunu anlattım. Allah razı olsun sadece işlem yapan bir hoca gibi değil aksine kendi ailemden biri gibi yakın davranıp sorunumu çözmeye çalıştı. Kendisi dürüst, iyi niyetli bir medyum hoca. Sadece burada değil çevremde de herkese tavsiye ettiğim bir medyum. İnternet ortamında başka ali hocalar da var bahsettiğim hoca telefonu 05355906275 mail adresi medyumalibey@gmail.com olan ali hocadır.

  • Leave a Reply