Browsing Tag

geri getirme büyüsü zararı var mı

En İyi Medyumlar

Geri Getirme Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır?

Her hocanın belli başlı büyü yöntemleri konusunda diğerlerini kıyasla daha iyi olduğu söylenebilir. Dünyanın her noktasında, pek çok medyum hoca büyü ile uğraşıyor olsa da, bazı hocaların yetenekleri ve yapmaya başardıkları işler ön plana çıkmaktadır. Bu tarz bir durum, medyum hocaların nefes gücüyle veya tecrübesiyle alakalı olabilir. Her büyü türü için geçerli olan bu konu, geri getirme büyüsü gibi hassas büyülerde çok daha fazla ön plana çıkmaktadır. Geri getirme büyüsü yapıldığında, medyum hocanın ne derece başarılı olacağı tamamen o güne kadar yaptığı diğer çalışmalar ile alakalıdır.

Bir medyum hoca, büyü yaparken pek çok farklı konuda bilgisini kullanır. Örneğin, geri getirme büyüsü yapan bir medyum hoca enerji okuma konusunda öğrendiklerini kullanmak zorundadır. Bu bilgi her zaman için aynı şekilde kullanılmaz, büyü yapılacak olan kişilere göre değişkenlik gösterir. Tam da bu yüzden, medyum hocanın tecrübesinin yüksek olması, geri getirme büyüsünün başarılı şekilde yapılması için önemlidir.

Geri getirme büyüsünü yapacak olan hocayı araştırırken yapmanız gereken en önemli şey, bu hoca hakkında yapılmış yorumları okumak, diğer insanların tecrübelerini değerlendirmektir. Bir hocanın bilgisi ve tecrübesi hakkında dışarıdan fikir edinmeniz imkansızdır. Hocanın ne derece bilgili olduğunu yalnızca başka bir medyum hoca anlayabileceği için, sıradan bir insanın fikir edinebileceği tek yer diğer insanların yorumlarıdır. Bu nedenle, geri getirme büyüsü yaptırmadan önce iyi bir araştırma yapmanız, kararınızı buna göre vermeniz gerekmektedir.

Sitemize gelen medyum hoca yorum ve şikayetleri tek bir başlık altında toplanmaktadır. Gelen medyum yorumlarını okumak ve siz de yorum yapmak istiyorsanız buraya tıklamanız yeterlidir.

2 Yorum

 • Reply Baki at

  İşyerimin kapanmasına ramak kala artık son çare olarak rızık açma vefki yaptırdım ali hocaya. İşyerim kapandı onu engelleyemedik ama ben vefk tutmadı, etkisiz kaldı diye düşünürken hiç beklemediğim bir yerden tesir gösterdi ve hayatım birden bire değişti.
  Normalde ben işyerime etki edecek diye düşünüyordum. Dükkanı kapatmak zorunda kaldık umduğumuz gibi gitmediği için. Onu kapatır kapatmaz birkaç gün sonra telefonum çaldı, bizim dükkanın isim hakkını satın almak isteyen biri çıktı. Sıfırdan dükkan açacağım kadar paraya isim hakkını kullandı. Berektini görsün, inşallah o da bol kazançlar elde eder.
  Şimdi yeni bir dükkan kurduk sıfırdan, inşallah bakalım her şey yolunda gidiyor. Ben bu işin mucizesine böyle şahit oldum. Allah herkese böyle bir mucize nasip etsin.

 • Reply Kürşat at

  Medyum Halime artık çalıştığım son medyum bundan sonra ne bir medyuma güvenirim ne inanırım! Dolandırıcı benden üç bin lira para aldı ve kayıplara karıştı. Telefonlarıma cevap vermiyor, mesaj atıyorum dönüş yapmıyor. Parayı alana kadar güven kazandı, parayı daha atmadan önce ben çalışmaya başladım, ne zaman atarsan at sorun değil diyerek güven kazandı, hepsi numaraymış. Elimden beddua etmek dışında bir şey gelmiyor. Haram olsun hakkım. Büyük konuşmayayım ama bilmiyorum artık bu işlere olan inancım tükendi… Eğer iyi bir medyum önerirseniz gerçekten çalıştığınız varsa yazın cevap olarak belki tekrar denerim ama lütfen zor durumda bırakan yalancıları yazmayın gerçek medyum arıyorum artık yeter

 • Leave a Reply