Browsing Tag

avusturya medyum arıyorum

En İyi Medyumlar

Avusturya Medyum Hocalar

Konu medyum hocalar olduğu zaman maneviyatı içeren bu alanda insanların bilgisi ister istemez sınırlı kalmaktadır. Medyumluk işinin doğası gereğince insanlar bu iş konusunda herhangi bir şey bilmedikleri için nasıl bir yola çıkacakları konusunda fikir sahibi olamazlar. Bu durum dolandırıcıların tuzağına düşmelerine yol açabilmektedir.

Kadim dönemlerden beri oldukça önemli bir uğraş olan medyumluk daha ilk çağlardan beri oldukça önemli ve özel bir meslek dalı olarak görülmüştür. Dünyanın her noktasında karşınıza çıkabilen medyum hocalar, özellikle Avusturya medyum hocalarının yaşadığıgibi, islamiyetten uzak ülkelerde zaman zaman zorluklarla karşılaşabilmektedir. Ancak bu zorluklar hiçbir zaman bir medyum hocanın nefes gücünü etkilememekte, hiçbir koşulda yapılan çalışmanın niteliğine zarar vermemektedir.

avusturya medyum
avusturya medyum

Avusturya medyum hocaları tıpkı diğer ülkelerde olan medyumlar gibi çalışmalarında her zaman en doğru tekniği belirlemek için gayret ederler. Bu tekniğin ne olacağı, kullanılacak malzemenin özelliği, uygulanacak yöntem ve buna benzer tüm diğer detaylar medyum hocanın yaptığı ön araştırma sonucunda belirlenir. Gerçek bir medyum hoca, körü körüne bir büyü çalışması yapmak yerine her şeyden önce çalışmayı yapacağı kişiyi inceleyerek buna uygun karar vermektedir.

Medyum hocalar zor durumlarda bile olsa her daim en verimli büyüyü yapmak için çalışırlar. Avusturya medyum hocaları gibi bazı büyü malzemelerine ulaşmanın zor olduğu ülkelerde yaşayanlar, tekniklerini buna göre adapte ederek yapacakları çalışmaları daha farklı şekillendirmektedir. Örneğin, safrana ulaşmanın çok zor olduğu bir coğrafyada safran içeren büyüler yerine medyum hoca alternatif büyü yöntemlerini tercih edebilir, çalışmalarını bu duruma göre şekillendirebilir.

Çalışacağınız medyum hoca ne kadar yetenekliyse, bildikleri ne kadar çeşitliyse yaptığı uygulamalar o derece başarılı olur. Bu nedenle hocanın bulunduğu ülkeden çok daha önce o alanda yapmış olduğu referansları ve çalışmaları gözden geçirmeniz önerilmektedir.

Sitemize gelen medyum hoca yorum ve şikayetleri tek bir başlık altında toplanmaktadır. Gelen medyum yorumlarını okumak ve siz de yorum yapmak istiyorsanız buraya tıklamanız yeterlidir.

2 Yorum

 • Reply İnci at

  Selam,

  Artık bu yorumu yazmak istiyorum çünkü göndermeyeceğinden kesin olarak emin oldum.
  Medyum Özcan parasını almış olduğu ve bir haftada teslim edeceğini söylediği vefki yaklaşık üç aydır göndermemektedir!
  Aynı zamanda son 1.5 aydır telefon numaramı engellemiş, mesaj ve maillerime cevap vermemektedir!
  Bu kişiyle çalışmak isteyenlerin konuyla ilgili dikkatli olmasını tavsiye ederim!

 • Reply Fatih at

  Medyum Emel tarafından dolandırıldım! Bu kişi gerçekten bu işi profesyonel olarak yapıyor!!!!
  Bir sürü asistanı var her defasında aradığımda çalışmayı teslim alamadım diye baştan anlatmak zorunda kalıyorum! Günlerce telefon açtım, dil döktüm her defasında bugün yarın tekrar ara diyorlar!
  Bıktım artık konuşmak istemiyorum! Paramın gittiğine mi yanayım yoksa bu dolandırıcıyla günler boyunca iletişim kurmaya uğraşıma mı! İnsaf!

 • Leave a Reply